Kik

مسنجر قدرتمند کیک Kik برای اندروید

بدون نیاز به شماره و استفاده از UserName

با بیش از 200 میلیون کاربر در سراسر جهان

امروزه استفاده از برنامه های مسنجر در گوشی بسیار افزایش یافته است. در مواردی دیده شده است که کاربران تنها برای استفاده از برنامه های مسنجر اقدام به خرید گوشی خود کرده اند. بسیاری از کاربران نیز مشاهده می شوند که تنها چند برنامه مسنجر بر روی گوشی خود نصب دارند و به غیر از آن، برنامه ای دیگر ندارند!

Kik

ویژگی های کیک مسنجر

  • بدون نیاز به شماره تلفن، تنها با نام کاربری!
  • فیلتر کردن برای این که تصمیم بگیرید با چه کسانی صحبت کنید
  • Memes، شکلک های خنده دار، اخبار ستاره های جهان، ویدئوها، جایزه ها و … هر کدام را که دوست دارید به اشتراک بگذارید
  • شروع چت گروهی با 50 کاربر به سادگی و یا ساخت یک گروه خصوصی خانوادگی یا دوستانه

با استفاده روزافزون از برنامه های مسنجر مختلف نظیر وایبر، واتس اپ، لاین، تانگو و … انتظارات کاربران نیز روز به روز افزایش یافت و همین مسئله سبب شد تا سازندگان روزانه امکاناتی جدید به برنامه های خود اضافه کنند تا کاربران خود را از دست ندهند. در این میان نیز برنامه های مسنجر مختلفی عرضه شدند که کم و بیش توانستند موفقیت زیادی به دست بیاورند و برخی از آنها حتی گوی سبقت را نیز از مسنجرهای معروف و محبوبی که سال ها قبل عرضه شده بودند، ربودند تا با به دست آوردن کاربران بیشتر، در حال حاضر به عنوان مسنجری محبوب شناخته شوند!

یکی از همین مسنجرها، مسنجر قدرتمند Kik می باشد. مسنجری بسیار عالی که با امکان چت را برای کاربران فراهم می کند. به گفته سازندگان، این برنامه هم اکنون بیش از 200 میلیون کاربر در سراسر جهان به دست آورده است که همین ارقام و آمار کافی است تا قدرت مسنجر کیک را نمایش دهد. نکته جالب در مورد مسنجر Kik این است که این مسنجر برای فعال سازی نیازمند شماره نیست و شما برای فعال کردن آن، تنها به یک نام کاربری نیاز خواهید داشت.

این نام کاربری به عنوان نام شما در برنامه کیک شناخته می شود و افراد دیگر شما را با همین نام خواهند یافت. مسنجر کیک دارای شکلک ها، استیکرها و موارد جالب دیگری نیز می باشد که در طول چت کردن می توانید آن را برای ابراز احساسات خود نسبت به طرف مقابلتان، استفاده کنید. همچنین قابلیت ایجاد گروه های چت نیز در Kik قرار داده شده است که با استفاده از آن می توانید اتاق های چت با ظرفیت 50 نفر بسازید. شما می توانید برای دوستان یا افراد خانواده نیز اتاق های چت خصوصی ایجاد کنید که شخص غریبه نیز امکان وارد شدن به آن را نداشته باشد!

مسنجر کیک نیز همانند سایر مسنجرهایی که تاکنون عرضه شده اند، برای برقراری ارتباط، هزینه ای برای کاربران در نظر نخواهد گرفت. این مسنجر با استفاده از اتصال اینترنت فعالیت می کند و برای استفاده از ان می توانید از اینترنت GPRS و یا 3G در ایران نیز استفاده کنید.

لینک دانلود این برنامه به درخواست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده است.