بازی مهیج Kill Zombies

گیم پلی سرگرم کننده در سبک استراتژی
محصول استودیوی im30.net هنگ کنگ ، سازنده بازی محبوب Last Empire War Z

Kill Zombies نام یکی دیگر از بازی های با مضمون زامبی از استودیوی هنگ کنگی Longtech یا همان im30.net می باشد که به نوعی یک نسخه فرعی از دیگر بازی محبوب این استودیو یعنی بازی Last Empire War Z است. Kill Zombies اگرچه در سبک بازی های مدیریتی و استراتژیکی می باشد، اما جنبه های اصلی آن بیشتر حول محور سرگرم کننده بودن می چرخند. با ما در معرفی این بازی در APKTOPS همراه باشید.

Kill-Zombies

ویژگی ها :

 • سبک استراتژیکی
 • دارای گیم پلی تکاملی و تاکتیکی
 • امکان ساخت و توسعه پایگاه نظامی
 • وجود صد ها نوع آیتم و منابع مختلف
 • امکان متحد شدن با دیگر پایگاه های اطراف
 • دارای بخش آنلاین به صورت real-time
 • وجود زامبی های مختلف به عنوان دشمنان اصلی
 • امکان زندانی کردن و بیگاری کشیدن از زامبی ها
 • قابلیت پرورش انواع نیروهای نظامی
 • امکان ارتقاء نیروهای هجومی و دفاعی و تمرین دادن سربازان
 • امکان حضور در میادین جنگ مختلف با فرمانده های گوناگون

معرفی و بررسی بازی Kill Zombies

بازی استراتژیکی Kill Zombies یک بازی تاکتیکی و جنگی می باشد که طی آن شما می بایست به عنوان رهبر یک پایگاه نظامی، در مقابل حملات سنگین دشمنان شما که زامبی های هوشمند و پیشرفته هستند ایستادگی کرده و در فرصت مناسب با حمله به پایگاه آن ها ، سعی کنید آن ها را نابود کنید. این بازی اگرچه از لحاظ محتوایی چیز به نظر جدیدی را ارائه نمی کند، اما نگرش جالب سازندگان در مورد روند بازی و بخش های مختلف آن، Kill Zombies را از دیگر بازی های مشابه تا حدی متمایز کرده است.

یکی از بخش های اصلی که باعث ایجاد این تمایز شده است، امکان به کار گیری زامبی ها برای کار کردن و ساخت و سازهای شما می باشد! این مورد اگرچه کمی مزحک و شاید خنده دار به نظر برسد اما به نوعی یک نوآوری به حساب می آید. در بازی Kill Zombies شما می توانید زامبی های زیادی را دستگیر کرده و از آن ها بیگاری بکشید! بخش دیگر بازی که با عنوان Funish شناخته می شود، بخشی برای قتل عام زامبی هایی است که به سمت شما هجوم می آورند. نمای بازی در این بخش متفاوت خواهد بود و به نوعی یک Bonus Mission به حساب می آید.

در بازی Kill Zombies درست مثل دیگر بازی های استراتژیکی شما می توانید از صد ها آیتم مختلف برای پیشرفت در بازی بهره مند شده و از منابع گسترده موجود در این سرزمین به منظور تأمین نیازهای پایگاه خود استفاده کنید. همچنین شما قادر هستید تا سربازان و نیروهای نظامی خود را گسترش داده و از برج های دفاعی برای دفاع از قلعه خود در برابر حملات زامبی ها بهره ببرید. امکان متحد شدن با دیگر پایگاه ها و جنگ علیه یک دشمن نیز در این بازی وجود دارد.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام