بازی جذاب نقش آفرینی داستان پادشاهی Kingdom Story: Brave Legion

نسخه معمولی + نسخه مود شده

Kingdom Story: Brave Legion یک بازی بسیار جالب و جذاب در سبک نقش آفرینی می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی بسیار جالب و جذاب که داستان پادشاهی نیز نام دارد،شما می توانید با انتخاب شخصیت های مختلف و یارگیری توسط آنها مبارزات تاریخی و هیجان انگیزی را به راه بیاندازید و از این بازی نهایت لذت را ببرید.

Kingdom Story: Brave Legion بازی داستان پادشاهی اندروید

ویژگی ها :

  • قابلیت ایجاد تیم های مختلف در بازی
  • وجود داشتن یک حالت رقابتی فوق العاده و جذب شدن مخاطب به ادامه دادن بازی
  • تجربه کردن داستان امپراتوری های مختلف و چند گانه
  • ساخت و سفارشی کردن استحکامات امپراتوری و پادشاهی خودتان تا حد دلخواه
  • رقابت بسیار هیجان انگیز در برابر بازیکنان دیگر از نقاط مختلف جهان
  • دارای گرافیک عالی با وضوح بسیار بالا

نقد و بررسی بازی Kingdom Story: Brave Legion

Kingdom Story: Brave Legion بازی داستان پادشاهی اندروید یک بازی بسیار زیبا، جذاب و هیجان انگیز برای دستگاه های اندرویدی است که در این بازی شما چندین امپراطور با قلمروهای متفاوت را خواهید دید و با انتخاب آنها و تشکیل تیم و گرفتن همرزمان مختلف به مبارزه با دیگر پادشاه ها و قلمروهای آنان بر میخیزید. در بازی داستان پادشاهی اندروید شما می توانید معروفترین جنگجویان تاریخ را انتخاب و جمع آوری کرده و با آنها تشکیل تیم داده و به بازی بپردازید.

در بازی Kingdom Story: Brave Legion شما ابتدا از قلمروهای چین باستان برمیخیزید و با انتخاب شخصیت های مختلف راهتان را در بازی ادامه می دهید. این بازی دارای گیم پلی عالی وگرافیک با وضوح بسیار بالا است. قابل ذکر است شما در این بازی امکان رقابت با دیگر جنگجویان در کشورهای مختلف آن هم به صورت آنلاین را دارا هستید که این ویژگی به ارزش های این بازی افزوده است.