Kingdom Two Crowns

بازی Kingdom Two Crowns عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی و استراتژی است که توسط تیم توسعه Raw Fury طراحی و منتشر شده است.  این اثر یک بازی استراتژیک پیمایشی با طراحی مینیمالیستی است که در طراحی بصری از ویژگی های پیکسلی زیبا و مدرن استفاده کرده است. نقش یک پادشاه را برعهده دارید و باید سوژه های وفادار خود را به خدمت بگیرید ، پادشاهی خود را بسازید و از موجودات حریص که به دنبال سرقت سکه ها و تاج های شما هستند محافظت کنید.

در گیم پلی بازی Kingdom Two Crowns در حالت کمپین آن پادشاهان اکنون باید برای ساختن یک پادشاهی که در طول زمان ایستاده است تلاش کنند تا اینکه راهی پیدا کنند تا Greed for Good را شکست دهند. با کشف محیط ها و اسرار پنهان شده در اعماق ، محیط ها را کاوش کنید.

اما شما لازم نیست به تنهایی حکومت کنید! با معرفی بازی تعاونی به Kingdom Two Crowns ، پادشاهان اکنون می توانند یک تجربه انفرادی را انتخاب کنند یا به دنبال یاری از یک دوست باشند ، در حالی که در کنار سلطنت همنوع خود می نشینید ، یا در کنار یکدیگر در صفحه کلاسیک جداگانه بازی را تجربه کنند ، یا حتی از طرف آنها طرف مقابل دستگاه قرار بگیرند.

علاوه بر حالت سنتی قرون وسطایی ، بازی Kingdom Two Crowns همچنین شامل موارد زیر است:

  •  Lands Dead: وارد سرزمینهای تاریک پادشاهی شوید.
  • Shogun: سفر به سرزمینهایی که از معماری و فرهنگ ژاپن فئودالی الهام گرفته شده است.

در بازی Kingdom Two Crowns چالشی در انتظار همه کسانی است که در اینجا به دنبال آن هستند ، خواه یک حاکم بار اول یا یک هوادار مدت زمان طولانی باشید. پس شجاع باشید ، سلطنت های بزرگ ، زیرا در پایان دو تاج پادشاه قوی تر از یک خواهند بود.

بازی Kingdom Two Crowns عنوانی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های استراتژی و شبیه سازی پادشاهی است که به صورت دو نفره نیز قابل تجربه است. در ادامه می توانید این عنوان مهیج را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.