بازی اکشن و هیجان انگیز شوالیه مبارز Knights Fight: Medieval Arena

نسخه معمولی + نسخه مود شده

Knights Fight: Medieval Arena یک بازی بسیار اکشن و فوق العاده رزمی می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی شما نفراتی را که برای انتخاب به عنوان مبارز در نظر گرفته شده را انتخاب و به مبارزه خواهید پرداخت و مبارزه ای سرتاسر هیجان و جذابیت،مبارزات تن به تن نفس گیر با گرافیک بسیار عالی و وضوح بالا را تجربه خواهید کرد.

Knights Fight: Medieval Arena بازی اکشن شوالیه مبارز اندروید

ویژگی ها :

  • امکان مبارزه با چند نفر
  • شرکت در مسابقات قهرمانی هفتگی و امکان دریافت جایزه در صورت به دست آوردن امتیاز بالا
  • تکمیل وظایف روزانه و دریافت جایزه به وسیله آن
  • داشتن گرافیک 3 بعدی و جلوه های ویژه
  • وجود مکان های بسیار جالب و متنوع برای مبارزه در بازی
  • گرافیک با وضوح بسیار بالا

نقد و بررسی بازی Knights Fight: Medieval Arena 

Knights Fight: Medieval Arena یک بازی بسیار جذاب در سبک اکشن می باشد. در این بازی جذاب شما با انتخاب شخصیت های مختلف موجود در بازی می توانید مبارزات بسیار هیجان انگیزی را ترتیب دهید. در Knights Fight: Medieval Arena شما با استفاده و بهره گیری از انواع سلاح های موجود از قبیل شمشیر،گرز و وسایل دفاعی همچون انواع سپر به مبارزه خواهید پرداخت.

در بازی اکشن شوالیه مبارز اندروید امکان بازی و مبارزه گروهی و همچنین مبارزات آنلاین نیز در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است شما هر روز با ورود به بازی و انجام وظایف روزانه محول شده می توانید امتیاز و قابلیت هایی را به صورت جایزه دریافت نمایید و در بازی و برای پیشرفتتان به کار ببرید. این بازی دارای گرافیک بسیار عالی می باشد.