بازی اکشن ترسناک سقوط Lapsum

+ به همراه نسخه مود شده

عرضه شده توسط MIRBALL GAMES

مناسب برای درجه سنی 12+

Lapsum بازی ترسناک در سبک اکشن برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در جهنم انجام می شود. این بازی دارای گیم پلی و محیطی کاملا متفاوت با آن چه که تاکنون مشاهده کرده اید خواهد داشت. در ادامه به معرفی بیشتر این بازی خواهیم پرداخت.

lapsum

ویژگی ها:

  • 3 بخش مختلف از جهنم
  • 3 کاراکتر مختلف به نمایندگی از گناهان
  • 60 مرحله چالش برانگیز
  • دوری از موانع خطرناک مسیر
  • جمع کردن جمجمه ها برای افزایش قدرت
  • شکستن گودال Lord و فرار کردن

 

همانطور که عنوان کردیم داستان بازی Lapsum در جهنم اتفاق می افتد و روایتگر انسان هایی است که در جهنم حضور دارند. در این بازی شما در نقش همین انسان ها قرار خواهید گرفت و باید بتوانید از جهنم فرار کنید. به همین منظور از میان 3 کاراکتر موجود در بازی می توانید کاراکتر دلخواه را انتخاب کرده و از آن برای پیش بردن بازی استفاده کنید.

انسان هایی که شما در نقش آنها قرار خواهید گرفت از داخل قفس و در مسیری که پر از تله های مختلف مانند اره ها، تیزبرها، دستگاه های کوبنده و … آزاد می شوند. تله های مرگباری که در مسیر قرار دارند با برخورد با کاراکتر اصلی بازی می توانند وی را نابود کنند. باید تلاش کنید تا این تله ها کمترین میزان برخورد را با کاراکتر اصلی داشته باشند و کمترین صدمه به او وارد شوید. به همین ترتیب 60 مرحله بسیار چالش برانگیز و جذاب را پشت سر خواهید گذاشت تا راه فرار از جهنم را بیابید.

بازی Lapsum در 3 بخش مختلف از جهنم انجام می شود که محیط های متفاوتی را روایت می کند. گرافیک بازی و محیط آن بیشتر دارای رنگ سیاه بوده و محیطی نسبتا ترسناک را تداعی می کند. بازی “سقوط” دارای محیطی کاملا نوآورانه و جذاب می باشد که می تواند ساعت های بسیار زیادی سرگرمتان کند. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت برترین های اندروید دریافت کنید.