بازی لارا کرافت: نگهبان روشنایی Lara Croft: Guardian of Light

عرضه شده توسط SQUARE ENIX Ltd

+ به همراه تریلر رسمی بازی

سری بازی های لارا کرافت به عنوان یکی از محبوب ترین بازی ها شناخته می شوند که طرفداران بسیار زیادی نیز دارند. به تازگی یکی از جدیدترین سری همین بازی ها تحت عنوان Lara Croft: Guardian of Light برای کامپیوتر و دیگر کنسول ها طراحی و عرضه شد. مدت کوتاهی بعد، شاهد عرضه نسخه اندرویدی همین بازی توسط استودیوی SQUARE ENIX بودیم که این بار در ApkTosp آخرین نسخه از همین بازی را برایتان اماده کرده ایم؛ بازی که بار دیگر شما را به ماجراجویی های لاراکرافت وارد خواهد کرد.

lara-croft-guardian-of-light

ویژگی ها:

  • گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • مبارزه در برابر رئیس های هر مرحله
  • کنترلگر دو طرفه بسیار روان و عالی
  • حل کردن معماها و پازل های درون بازی
  • باز کردن اسلحه های شگفت انگیز
  • انجام بازی در محیط های باستانی
  • مبارزه با دشمنان فراطبیعی و افسانه ای
  • گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

 

در Lara Croft: Guardian of Light ماجراجویی بی نظیری را آغاز خواهید کرد. در این بازی اندروید شما باید به لارا کرافت کمک کنید تا در دنیایی کاملا بیگانه، به ماجراجویی بپردازد و معماهای مختلفی که وجود دارند را حل کند. اساس و پایه بازی، حل کردن معماهایی است که می تواند روزهای زیادی شما را سرگرم کند. در این بازی شما برای پیش بردن بسیاری از قسمت ها باید بتوانید معماهایی که وجود دارند را حل کنید تا بازی را پیش ببرید.

در این بازی شاهد وجود دشمن های مختلفی نیز خواهید بود که باید با آنها مبارزه کنید تا بتوانید شکستشان دهید. برای این کار اسلحه های متفاوتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که امکان شلیک کردن را به شما می دهد. به مرور که بازی را پیش ببرید اسلحه های قدرتمندتر و بهتری نیز برایتان قابل انتخاب خواهند بود. دشمنانی که در بازی لارا کرافت: محافظ نور حضور دارند، دشمنانی فرا طبیعی و افسانه ای خواهند بود که حالت مرموزی را برای بازی ایجاد خواهند کرد.

بازی Lara Croft: Guardian of Light دارای گیم پلی ماجراجویی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای می باشد. حل پازل ها و معماهای مختلف در طی بازی  ذهن شما را به خوبی به چالش خواهد کشید. کنترلگر دو طرفه و روان این امکان را فراهم خواهد کرد تا به صورت کامل و به سادگی کنترل بازی را در دست داشته باشید و بتوانید لارا کرافت را به صورت کامل کنترل و مدیریت کنید. محیط باستانی و بسیار گیرای بازی یکی دیگر از عواملی است که باعث جلب توجه شما خواهد شد. این محیط کاملا با گیم پلی بازی متناسب است و به همین دلیل تجربه ای بی نظیر را ایجاد خواهد کرد.