بازی استراتژیک و جذاب Last Empire War Z

طراحی های عالی بخش های گرافیکی بازی

وجود قابلیت های حرفه ای و رقابتی در بخش گیم پلی

اگر شما یکی از دوست داران سری بازی های کشتار زامبی ها هستید پس بدون شک بازی Last Empire War Z یک بازی جذاب، مهیج و سرگرم کننده برای شما خواهد بود. بازی Last Empire War Z یک بازی آنلاین استراتژیکی می باشد که توسط استودیو بازی سازی im30.net ساخته و برای سیستم عامل های اندرویدی عرضه شده است. با ما در معرفی و بررسی بازی Last Empire War Z همراه باشید.

Last Empire War Z v1.0.181 دانلود بازی آخرین امپراطوری: جنگ زامبی

ویژگی های بازی Last Empire War Z

  • گرافیک بسیار عالی در کنار طراحی های مناسب
  • صداگذاری حرفه ای همه بخش ها
  • وجود انواع زامبی ها و هیولاها
  • دارای انواع چالش های سخت در بازی
  • امکان تشکیل قلمرو و ارتش قوی برای مبارزه با زامبی ها
  • قابلیت ارتقا نیروهای نظامی
  • قابلیت بازی به صورت آنلاین


معرفی و بررسی بازی Last Empire War Z

در بازی مهیج Last Empire War Z شما وارد دنیایی که پر از زامبی ها می باشد می شوید. در این بازی شما باید با ایجاد یک اتحادیه مردمان را با یکدیگر متحد کرده و علیه زامبی ها تعلیم دهید. شما قادر خواهید بود تا در بازی Last Empire War Z از سلاح های جنگی مختلف و نیروهای نظامی بهره مند شوید. همچنین می توانید با یاری جستن از دیگر انسان ها و گروه های مردمی، کلونی خود را در برابر حملات زامبی ها مستحکم تر کنید.

خطرات بسیار زیادی در مسیر نابودی زامبی ها سر راه شما وجود دارد. اگر فکر کردید زامبی ها در این بازی هم مثل زامبی های دیگر در بازی ها و فیلم های مختلف موجوداتی احمق و بی خاصیت هستند اشتباه می کنید! این زامبی ها پیشرفته و جنون آمیز هستند. آن ها به این راحتی ها متوقف نمی شوند. زامبی های غول آسا و هیولاهای خوفناکی که در بین این موجودات دیده می شوند نیز مشکل شما را جدی تر خواهند کرد.

همه چیز به هوش و ذکاوت شما و مهارت های استراتژیک شما بستگی دارد. شما باید از هر عنصر و نیروی نظامی و دفاعی که می توانید علیه دشمنان استفاده کنید. گرافیک و طراحی های عالی بازی در کنار گیم پلی روان و حرفه ای، باعث شده اند تا بازی Last Empire War Z بتواند شما را مدت ها سرگرم کرده و توانایی های شما را به چالش بکشد. همچنین صداگذاری منحصر به فرد بازی Last Empire War Z نیز از ویژگی های دیگر آن می باشد. کلونی خود را بسازید، ارتش نظامی و نیروهای دفاعی خود را تعلیم دهید، از قلمرو و مردمان داخل قلمروی خود محافظت کرده و با تمام قوا علیه زامبی ها ایستادگی کنید.