لانچر “ده” برای اندروید Launcher 10

نسخه Prime

Launcher 10 یکی از زیباترین و شیک ترین لانچرهای عرضه شده برای اندروید می باشد که این بار در سایت ApkTops نسخه Prime ان را برایتان آماده کرده ایم.

Launcher-10

ویژگی ها:

  • دارا بودن ویجت های مختلف و کاربردی
  • استفاده از ویجت آب و هوا با نمای گرافیکی بسیار جذاب
  • استفاده از افکت های انتقال صفحه بسیار شیک
  • دارای مجموعه ای از شیک ترین تم ها (پوسته ها)
  • افکت های اسکرول دیدنی

اکثر کسانی که مدتی با گوشی خود کار می کنند، از ظاهر نرم افزاری ان خسته می شوند و به همین دلیل، به دنبال آن هستند که این ظاهر را تغییر داده و ظاهری جدید را تجربه کنند. بهترین راهکار برای چنین مواردی، می تواند استفاده از لانچرها باشد. امروزه برای گوشی های اندروید لانچرهای بسیار زیادی عرضه شده است که می تواند سلیقه های مختلف را پوشش دهد. با استفاده از لانچرها می توانید شاهد ظاهری جدید باشید.

اگر به استفاده از لانچرها ترغیب شده اید، توصیه می کنیم Launcher 10 را از دست ندهید. “لانچر ده” به عنوان یکی از زیباترین و شیک ترین لانچرهای عرضه شده برای اندروید شناخته می شود که با دارا بودن امکانات بسیار عالی، می تواند ظاهر گوشی شما را دگرگون کند. این لانچر دارای ویجت های مختلفی می باشد که می توانید از آنها در صفحه اصلی، برای دسترسی سریع تر استفاده کنید. همچنین تم های متفاوتی نیز در این لانچر قرار دارد که هر زمان خواستید، می توانید به سادگی از انها استفاده کنید.

از دیگر امکانات ظاهری این لانچر، می توان به دارا بودن افکت های انتقال صفحه بسیار زیبایی اشاره داشت که در آن گنجانده شده است. این افکت ها، در هنگام ورق زدن صفحه های منو، به خوبی خودنمایی خواهند کرد.