بازی فوق العاده زیبای League of Stickman Zombie

گرافیک اورجینال با طراحی های پیچیده و زیبا

استیکمن های کلاسیک با توانایی های منحصر به فرد

افکت های صوتی و تصویری بسیار با کیفت

League of Stickman Zombie قسمتی جدید از بازی League of Stickman می باشد که در واقع ورژن زامبی این بازی محسوب می شود. بازی لیگ زامبی استیکمن هم همانند قسمت پیشین بازی توسط استودیو DreamSky عرضه شده است که بازی های بی نظیری  مثل Lost Journey را در رزومه خود دارد. این بازی که یکی از بهترین بازی های اکشن 2016 می باشد به صورت Side-Scrollers (دو بعدی یا همان دوربین یک طرفه مثه ماریو) اجرا می شود و مطمئنا علاوه بر تداعی خاطرات زیبای بازی های قدیمی، شما را سرگرم خواهد کرد.

دانلود بازی League of Stickman Zombie

ویژگی ها :

  • گرافیک اورجینال با طراحی های پیچیده و زیبا
  • افکت های صوتی و تصویری بسیار با کیفت
  • کاراکتر های منحصر به فرد با جذبه های متنوع
  • ضربات دوگانه و کومبو های مرگبار هیجان انگیز
  • انلاک قهرمانان و امکان تشکیل تیم با قهرمانان
  • قهرمانان استیکمنی کلاسیک با توانایی های منحصر به فرد
  • کنترل بسیار سیاده و روان به همراه جدول امتیازات

 معرفی و داستان بازی League of Stickman Zombie

داستان بازی در سال 2050 اتفاق می افتد، تحقیقات بیولوژیکی افراط گرایان باعث نشت مواد شیمیایی شده و اکثر انسان ها را تبدیل به زامبی کرده است. در بخش کوچکی از قسمت های الوده توانایی های ماوراطبیعی باورنکردنی به دلیل جهش های ژنتیکی شکل گرفته است. بله استیکمن ها قدرت های خارق العاده ای کسب کرده اند و یک اتحاد را تشکیل داده اند که می خواهند با این اخر الزمان زامبی مبارزه کنند. یک جنگ برای نجات بشریت …

به یک قهرمان افسانه ای کمک کنید تا شهر را از امواجی بی پایان از زامبی ها پاکسازی کند. در بازی League of Stickman Zombie شما باید توانایی های منحصر به فرد و بارونکردنی کاراکتر خود را باور کنید و او را در خیابان های خطرناک هدایت کنید. بازی شما را به اینده خواهد برد، جایی که جهان توسط زامبی ها غرق شده است و شما تنها کسی هستید که باید انسانیت را نجات دهد. در هر زمان از بازی شما قادر خواهید بود که قهرمان خود را تعویض کنید و از توانایی های منحصر به فرد هر یک استفاده کنید. همچنین می توانید کاراکتر مورد علاقه خود را قوی تر کنید و مهارت های جدیدی را انلاک کنید.