برنامه یادگیری زبان انگلیسی Learning English Full

فروش با قیمت 2.2 دلار در پلی استور

Learning English برنامه ای برای یادگیری زبان انگلیسی در گوشی های همراه می باشد که در سایت پلی استور با قیمت 2.2 دلار به فروش می رسد. این بار نسخه فول و کامل این نرم افزار را در سایت ApkTops برایتان آماده کرده ایم.

Learning-English-Full

ویژگی ها:

  • یادگیری کلمات: در این نرم افزار با استفاده از روش های مختلف امکان یادگیری کلمات انگلیسی جدید برایتان فراهم شده است و در آخر می توانید جملات انگلیسی را نیز فرا بگیرید.
  • گرامر انگلیسی: قابلیت یادگیری گرامر زبان انگلیسی و درس های مربوط به آن نیز در این اپلیکیشن گنجانده شده است.
  • تست ها: اگر می خواهید سطح یادگیری خودتان را بسنجید و بدانید تا چه میزان یاد گرفته اید، می توانید از آزمون های درون برنامه استفاده کنید.
  • وجود افعال با قاعده و بی قاعده و نحوه استفاده از آنها در جملات به شما این امکان را می دهد تا مشکلات خود را با این افعال به سادگی حل کنید.

 

Learning English برنامه ای برای یادگیری زبان انگلیسی به زبان ساده می باشد. این نرم افزار برای کسانی که می خواهند زبان انگلیسی خود را بهبود دهند و دانش خود را در همین زمینه افزایش دهند گزینه بسیار مناسبی است. در این نرم افزار گزینه های بسیار زیادی در زمینه گرامر و قواعد وجود دارد. همچنین آزمون های مختلفی نیز در این برنامه قرار دارد که می توانید با استفاده از آنها سطح یادگیری خودتان را بسنجید. وجود بیش از 5000 هزار کلمه مختلف برای یادگیری یکی دیگر از گزینه هایی است که در برنامه Learning English به خوبی به چشم می آید.