بازی میراث اهرام گم شده Legacy – The Lost Pyramid

Legacy – The Lost Pyramid بازی پازلی فکری برای اندروید می باشد. در این بازی اندروید باید به ماجراجویی در اهرام ثلاثه بپردازید و معاماهای درون بازی را حل کنید. این بازی دارای محیط سه بعدی بسیار جذابی می باشد.

legacy-the-lost-pyramid

ویژگی ها:

  • ماجراجویی در اهراهم ثلاثه مصر
  • وجود معماها و پازل های مختلف
  • محیطی مرموز و بسیار جذاب
  • گرافیک سه بعدی عالی

 

در سفری که به مصر و اهرام ثلاثه داشته اید دوستان خود را در داخل اهرام گم کرده اید. حال در بازی Legacy – The Lost Pyramid باید به جستوجوی آنها پرداخته و بتوانید آنها را بیابید. برای این کار باید در داخل اهرام معماها و پازل هایی که وجود دارند را بتوانید حل کنید تا سرنخ های لازم برای پیدا کردن دوستانتان را بیابید.

در این بازی شاهد پازل های مختلفی خواهید بود که حل کردن آنها شما را از اتاقی به اتاق دیگر خواهد برد. به این روال باید اتاق های مختلف را بگردید و بتوانید تمام پازل ها و معماهای موجود را حل کنید. معماها و پازل های موجود در این بازی ذهنتان را به چالش خواهند کشید به ویژه که انجمام بازی در محیطی اسرار آمیز نیز باعث افزایش هیجان و زیبایی بازی خواهد شد.

Legacy – The Lost Pyramid با گرافیک سه بعدی بسیار عالی و خیره کننده ای طراحی شده است. صداگذاری پیشرفته و حرفه ای بازی گیرایی آن را دو چندان می کند. اگر از علاقه مندان به بازی های سبک پازلی هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه “اهرام گم شده” را از دست ندهید.