بازی سرگرم کننده LEGO Star Wars The Complete Saga

محصولی از کمپانی مشهور Warner Bros

ارائه شده با قیمت 6.99 دلار توسط استور Amazon

با گرافیک مناسب و حجم بالا

نسخه های معمولی + نسخه های مود شده + دیتای مجزای پردازنده های مختلف

LEGO ها چند سالیست که در انیمیشن ها، بازی ها و حتی فیلم ها حضور به مراتب پر رنگ تری پیدا کرده اند. LEGO یک علامت تجاری ثبت شده توسط شرکتی با همین نام است که اسباب بازی ها و پازل های کودکانه طراحی می کند. این شرکت فعالیت خود را به صنعت های دیگر نیز گسترش داد و باعث شد تا محصولاتش بیش از پیش معروف شده و در تمام دنیا رخنه کنند. حالا کمپانی های بزرگ از LEGO برای ساخت آثار هنری خود بهره می جویند. شخصیت های لگویی امروزه از محبوبیت و طرفداران زیادی برخوردار هستند.

LEGO-Star-Wars-Complete-Saga

ویژگی ها :

  • گرافیک بالا و جزئیات زیاد
  • الگو برداری شده از اسباب بازی های LEGO
  • شخصیت پردازی های جذاب
  • الهام گرفته شده از داستان جنگ ستارگان
  • دارای 36 مرحله داستانی + مراحل امتیازی
  • وجود بیشتر از 120 شخصیت
  • نمای داینامیک و قابل تنظیم
  • توانایی تجهیز، ارتقاء و استفاده از نیروهای ویژه
  • پیگیری داستان مشهور Star Wars در حال و هوای شخصیت های LEGO

بازی LEGO Star Wars The Complete Saga

بازی LEGO Star Wars تلفیقی از داستان فیلم جنگ ستارگان و استفاده از شخصیت های لگویی می باشد. در این بازی که توسط کمپانی معتبر برادران وارنر عرضه شده است، شما در نقش شوالیه های Jedi به مبارزه با دشمن شرور Sith Lord می روید. بازی در قسمت های مختلف پیگیری می شود و در قسمت اول به جنگ فضایی وارد می شوید.

برای الهام گرفتن بیشتر بازی LEGO Star Wars با جریانات اصلی جنگ ستارگان، سازندگان سعی کرده اند تا اتفاقات و رخدادهای اصلی را در این بازی اضافه کنند. همچنین وجود بیش از 120 شخصیت معروف این داستان نیز باعث شده است تا ویژگی های LEGO Star Wars به نسخه اصلی نزدیک تر باشد. یکی از نکات جالبی که در ساخت این بازی اعمال شده است، قابلیت بازی به عنوان شخصیت های خوب و بد می باشد. شاید برای اولین بار در سری بازی های جنگ ستارگان چنین چیزی رؤیت می شود.

شما به جز شخصیت های شوالیه های Jedi ، می توانید با شخصیت های دشمنان یعنی Sith Lord و نیروهای او نیز نقش آفرینی کنید. چنین ایده ای در سال های پیش در بازی The Lord of the Rings: Conquest دیده شد. جایی که شما مراحلی را با شخصیت های دشمنان یعنی ارک ها و حتی خود سایرون بازی می کردید.

همچنین شایان ذکر است که این نسخه از بازی LEGO Star Wars بدون دیتا می باشد. یعنی فایل نصبی و دیتای آن در یک فایل APK گنجانده شده اند. شما فقط نیاز به نصب و اجرای همین فایل دارید.