Lenz

جدیدترین نسخه برنامه تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل

با بالاتر رفتن سرعت اینترنت و در دسترس گرفتن آن با قیمت های بهتر سایت های نمایش محتوای تصویری رونق بسیاری گرفتند. در این سایت ها شما می توانید فیلم ها وسریال های مختلف در در هر لحظه تماشا کنید.

برنامه تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل که نسخه اندروید لنز است به شما امکان تماشای محتوای تصویری را از طریق گوشی هوشمند می دهد. به کمک این برنامه می توانید با اتصال به اینترنت به هزاران ساعت فیلم و سریال دست پیدا کنید. همچنین امکان مشاهده ی آنلاین شبکه های تلویزیونی نیز برایتان فراهم است و برنامه ی حال حاضر هر شبکه ی تلویزیون مشخص شده است که می توانید با یک کلیک آن را تماشا کنید. فیلم ها و سریال های تماشا شده نیز تا ثانیه ای که دیده اید ثبت می شوند و می توانید در زمان دیگری دقیقا از همان لحظه ادامه ی ان را ببینید. عملکرد این برنامه شبیه به فیلیمو است و برخی از سریال های شبکه خانگی به صورت انحصاری فقط در لنز منتشر می شود.

 برنامه تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل

ویژگی های برنامه Lenz

  • نمایش هزاران ساعت فیلم و سریال
  • محیط کاربری بسیار آسان
  • مشاهده آنلاین شبکه های تلویزیونی
  • مشاهده ی ادامه ی فیلم هایی که قبلا ناقص دیده اید
  • نمایش پربازدید ها
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد به کمک برنامه تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل Lenz می توانید به راحتی و با دسترسی به اینترنت اقدام به تماشای فیلم ها و سریال ها و همچنین شبکه های تلویزیونی نمایید. در صفحه ی اصلی برنامه می توانید فیلم ها و سریال های جدید قرار گرفته و یا پردبازدید ترین برنامه ها را ببینید و اگر خواستید به راحتی تماشا کنید. هر روزه به تعداد فیلم های لنز افزوده می شود و می توانید فیلم های جدید و قدیمی را در ارشیو آن بیابید.