الگو گرفته از نرم افزار اینستاگرام – کاملا فارسی و زیبا و بسیار پرطرفدار و پر مخاطب

پیشنهاد ویژه سایت به علاقه مندان به عکس و عکاسی

نرم افزار بی نظیر و فوق العاده خوش ساخت Lenzor (  لنزور )  که به درخواست دوستان محترم معرفی می شود یک شبکه اجتماعی مبتنی بر عکس فوق العاده زیباست که در آن کاربران تصاویر خود را با موضوعات مختلف به اشتراک می گذارند و این تصاویر قابلیت ثبت هر نوع دیدگاه و نظر را دارند . البته این سایت و این شبکه اجتماعی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی کار می کند و آپلود و یا مشاهده تصاویری که با قوانین این سایت مغایرت داشته باشد در این سایت جایی ندارد .

Lenzor 1.5

هم اکنون نسخه اندرویدی از این شبکه اجتماعی بی نظیر توسط apktops معرفی می شود امیدواریم با نصب این نرم افزار بر روی گوشی اندرویدی خود لحظات گرمی را در کنار دوستان خود داشته باشید  . نا گفته نماند همان طور که در ابتدای عنوان اشاره کردیم ، پس از اولین ورود به نرم افزار و ثبت نام در آن قادر هستید دوستان خود را هم که قبلا در این شبکه اجتماعی ثبت نام کردند بیابید .

توضیحات کامل به نقل از سایت سازنده : 

عكاسی از ظریف ترین و زیباترین جلوه های هنری قرن اخیر است. عكس حافظ جذاب ترین خاطره ها و بهترین نمایشگر لحظات تلخ و شیرین ما است. عكاسی كه روزگاری حرفه ای سخت و دشوار به شمار می رفت ؛ امروزه در تمام شئون زندگی ما راه یافته است. من و شما بارها در برابر دوربین عكاسی قرار گرفته ایم و به دفعات از دیدن عكس های دوستان و تصاویر بدیع و دلپذیر طبیعت خاطرات لذتبخش و قابل تكرار گذشته را در دل زنده ساخته ایم. گاهی با دیدن یك عكس لبخندی بر لبانم نشسته و گاهی قطره اشكی بر صورتمان غلطیده است.

Lenzor 1.0

شكی نیست هر صاحب دوربینی علاقه دارد از این جعبه جادویی تصاویری زیبا بیرون آورده و از آن به بهترین شكل نگهداری نماید و به اشتراك دیگران بگذارد تا دوستان خود را نیز در لذت بردن از این سرگرمی هنری شریك نماید. ما لنزور را برای همین هدف طراحی نموده ایم. شما می توانید در لنزور یك پروفایل اختصاصی داشته باشید و تصاویر خود را چه متعلق به شما باشد و چه نباشد ” البته با رعایت قانون كپی رایت ” میان دوستانتان و بازدیدكنندگان به اشتراك بگذارید . برای دانلود آخرین نسخه از این نرم افزار به ادامه مطلب همین پست از سایت Apktops مراجعه نمایید .

تغییرات :

** قابلیت استفاده از تصاویر لنزور برای کاربران + رفع مشکلات

Lenzor 1.0 (2)