بازی اکشن بزار آنها بیایند! Let Them Come

Let Them Come عنوانی جدید با گرافیک پیکسلی است که در آن به جنگ با نیروهای بیگانه خواهید پرداخت. در این بازی شما وارد سفینه بیگانه ها شده اید و باید تلاش کنید تا بتوانید به هر نحوی که شده آنها را نابود کنید.

ویژگی ها:

  • تلاش برای نابود کردن نیروهای بیگانه
  • استفاده از سلاح های مختلف در بازی
  • ارتقا دادن اسلحه ها و ابزارهای جنگی
  • گرافیک پیکسلی دو بعدی بازی
  • گیم پلی جذاب و سرگرم کننده

 

این روزها بازی های پیسکلی بسیار زیادی عرضه شده اند و همان روال، توانسته اند طرفداران بسیار زیادی نیز به دست بیاورند. این بار هم یک بازی پیکسلی با نام Let  Them Come برایتان اماده کرده ایم که در سبک اکشن و تیراندازی می باشد. در این بازی اندروید باید بتوانید به جنگ با نیروهای بیگانه پرداخته و آنها را نابود کنید. در ابتدا کار شما ساده تر است و برای نابود کردن نیروهای دشمن، می توانید به سادگی عمل کرده و با تیراندازی به سمت آنها، نابودشان کنید. اما به مرور نیروهای دشمن بیشتر خواهند شد و همچنین کار شما نیز به ترتیب دشوار تر خواهد شد تا برای نابود کردن آنها تلاش بیشتری داشته باشید.

برای نابود کردن دشمنان در بازی Let Them Come سلاح های مختلفی نیز در اختیارتان قرار خواهند گرفت که در طی بازی قابلیت ارتقا دادن آنها را نیز خواهید داشت تا قدرت سلاح هایتان را بیشتر کنید.

این بازی به صورت دو بعدی و با گرافیک پیکسلی طراحی شده است و بدون شک برای علاقه مندان به این سبک و گرافیک، می تواند بسیار جالب و سرگرم کننده باشد.