Life360: Family Locator & GPS Tracker for Safety

برنامه مکان یابی افراد خانواده Life360 Family Locator

با بیش از 50 میلیون دانلود از سایت پلی استور

عرضه شده توسط Life360

این روزها برنامه های مکان یاب طرفداران زیادی پیدا کرده اند. برخی از این نرم افزارها مخصوص تمام اعضای خانواده طراحی و عرضه شده اند که با استفاده از آنها، اعضای خانواده بتوانند امکان ردیابی و پیگیری مکان های یک دیگر را داشته باشند. این کار بیشتر جهت تامین و افزایش امنیت انجام می شود. Family Locator – GPS Tracker یکی از همین نرم افزارها می باشد که با استفاده از آن امکان پیگیری و ردیابی تمام اعضای خانواده را خواهید داشت.

ویژگی ها:

  • ساخت گروه شخصی (Circles) از کسانی که آنها را دوست دارید
  • مشاهده RealTime از اعضای Circles بر روی نقشه کاملا خصوصی
  • دریافت اطلاعیه صوتی به محض خارج شدن اعضای Circles به هنگام ترک محل
  • یافتن تلفن و تبلت گم یا سرقت شده
  • تجربه ای لذت بخش تر از رانندگی نسبت به برنامه های مشابه
  • امکان مکان یابی گوشی های اندروید و اپل به صورت مشترک!

یکی از کاربردی ترین امکاناتی که نرم افزار Life360 Family Locator در اختیار کاربران قرار می دهد، امکان ساخت Circles یا حلقه می باشد. شما می توانید به تعداد دلخواهتان عضو به این حلقه اضافه کنید. این عضوها می توانند شامل دوستان یا افراد خانواده تان باشند. بعد از تکمیل حلقه می توانید مکان افرادی که در این حلقه عضو شده اند را همیشه مشاهده کنید. این نرم افزار به صورت RealTime امکان ردیابی و مکان یابی افراد درون حلقه را برای کاربران مهیا می کند. هنگامی که هریک از افراد حلقه از محدوده ای که تعیین شده است خارج شوند اطلاعیه ای صوتی برای کاربران پخش خواهد شد تا این موضوع به آنها اطلاع داده شود.

از نرم افزار Life360 Family Locator جهت یافتن تلفن یا تبلت گم شده یا سرقت شده نیز می توان استفاده کرد. هنگامی که تبلت یا تلفن همراه شخصی که درون حلقه قرار دارد گم شود به سادگی امکان یافتن مکان آن را از روی نقشه خواهید داشت.

نکته مهم: این نسخه از برنامه کرک نشده است.