بازی زیبا و مهیج Lineage 2: Revolution

جزئیات گرافیکی مناسب به نسبت حجم
روند جذاب گیم پلی در سبک نقش آفرینی

محصول استودیوی خلاق Netmarble

بازی آنلاین Lineage 2: Revolution یک بازی سرگرم کننده و اکشن در سبک نقش آفرینی می باشد که به دنبال موفقیت نسخه پیشین تولید و منتشر شده است. این بازی توسط استودیوی Netmarble کشور کره جنوبی عرضه شده است. با برترین های اندروید در معرفی این بازی همراه باشید.

Lineage 2 Revolution

ویژگی ها :

  • طراحی حرفه ای با جزئیات بالا
  • گرافیک و گیم پلی سرگرم کننده
  • سبک نقش آفرینی و آنلاین
  • مبارزات آنلاین و گروهی
  • ساخته شده بر اساس بازی های Open World
  • امکان ایجاد کلن ها و اتحادیه های مختلف و یا عضو شدن در دیگر کلن ها و اتحادیه ها
  • وجود شخصیت های مختلف با امکان ارتقاء و شخصی سازی

معرفی و بررسی بازی Lineage 2: Revolution

Lineage 2: Revolution عنوانی دیگر از سری بازی های Lineage در سبک MMORPG یا Massively multiplayer online role-playing games شرکت کره ای Netmarble می باشد که در اواخر سال 2017 به صورت رسمی منتشر شد. مبنای اصلی بازی Lineage 2: Revolution مبارزات گروهی و آنلاین به صورت Real-time می باشد.

اما این بازی دارای یک داستان خطی نیز است. این بازی در دنیایی افسانه ای رخ می دهد. سرزمین هایی که در آن ها انسان ها، الف ها و دورف هایی حضور دارند که همگی صلح طلب بوده و خواستار روابط دوستانه و مسالمت آمیز هستند. اما گروهی از الف ها که با عنوان Dark Elves شناخته می شوند، به رهبری یک موجود اهریمنی به نام Beleth تمایلی به داشتن روابط دوستانه ندارند و همه موجودات دیگر من جمله دیگر نژاد الف ها را دشمن می دانند.

این گروه ابتدا با ایجاد تفرقه بین اقوام گوناگون دشمن تراشی می کنند و در ادامه با لشگرکشی های عظیم تصمیم به نابود کردن تمام نژادهای دیگر می گیرند. شما در این بازی می توانید با ایفای نقش به عنوان هر نژاد، در این مبارزات حماسی شرکت کنید. انتخاب خوب یا بد بودن با شما خواهد بود. بازی Lineage 2: Revolution دارای گرافیک بسیار عالی در کنار گیم پلی سرگرم کننده و رقابتی می باشد. در این بازی Open World شما می توانید با دوستان خود وارد یک کلن شده و به صورت گروهی به مبارزه با دیگر رقبا بپردازید. مبارزات بازی به صورت Real-time و زنده می باشند.