Little Singham Cycle Race

بازی Little Singham Cycle Race عنوانی مهیج و جذاب در سبک بازی های سرگرم کننده و مسابقه ای است که توسط تیم توسعه Zapak Mobile Games Pvt. Ltd طراحی و منتشر شده است.

داستان بازی درمورد شخصیتی به نام Junglee Joker است که باعث ایجاد دردسر برای بچه های میرچی ناگار می شود. در کنار رفیق های شرور خود Kallu و Ballu ، او کابوسی برای بچه های معصوم است. اما ، نگران نباشید! سینگام کوچک برای نجات آنها اینجا است.

سیرک Junglee Joker قطعاً مکانی برای بچه ها نیست. در حالی که جوانترین ابرقهرمان هند سینگام کوچک ، این مسئله را می فهمد و می خواهد نقشهای شخصیت های شرور داستان را نقشه برآب کند ، شما باید به یک دوچرخه سواری هیجان انگیز بپردازید و به سینگام کوچک کمک کنید تا دلقک را گرفتار کند و او را به عدالت بسپارد.

در بازی Little Singham Cycle Race شهر میرچی را گشت و گذار کنید و از طریق مدرسه شهر میرچی ناگار عبور کنید تا سکه ها را جمع آوری کنید. لوله های بتونی را رد کنید ، به بالای اتومبیل های و موانع بپرید و برای جمع آوری تمام سکه های مجاور ، آهنرباها را در دست بگیرید. تمام سپرها را در راه خود بدست آورید و از طریق موانع عبور کنید. برای تقویت جهش های خود از ترامپولین ها و اسلایدهای قدرت استفاده کنید و به سینگام کوچک کمک کنید تا سکه های بیشتری را بدست آورد.

در گیم پلی بازی Little Singham Cycle Race علائم شخصیت را جمع آوری کرده و ارتش ، نیروی دریایی ، و آواتار نیروی هوایی شخصیت بازی را از جعبه های هدیه ای که در زمان بازی جمع آوری می کنید ، باز کنید. سکه ها به شما در به روزرسانی توان مصرفی ویژگی ها برای ماندگاری بیشتر کمک می کند. همچنین در چالش های روزانه شرکت کنید و جوایز شگفت انگیزی کسب کنید. مأموریت های مختلف را در پیش بگیرید و آنها را تکمیل کنید تا ضریب XP خود را افزایش دهید.

ویژگی های Little Singham Cycle Race

• اکتشاف در شهر پر جنب و جوش میرچی ناگار
• DODGE ، JUMP و SLIDE از طریق موانع
• جمع آوری سکه ، جمع آوری پاداش و ماموریت های کامل
• چرخش رایگان دریافت کنید و با SPIN WHEEL پاداش خوش شانس کسب کنید
• چالش روزانه را برای کسب جوایز اضافی بپذیرید
• بالاترین امتیاز را بدست آورید و دوستان خود را با استفاده از یو پی اس های هیجان انگیز ضرب و شتم کنید

بازی Little Singham Cycle Race عنوانی مهیج و جذاب در سبک بازی های سرگرم کننده است که بسیار شبیه به بازی Subway Syrfers بنظر می رسد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.