برنامه بازیابی فایل های معیوب LOST.DIR

آیا اطلاعات خود را از دست می دهید؟ به صورت ناگهانی، فایل های شما تبدیل به LOST.DIR می شوند؟ این همیشه خالی خواهد بود! این فایل ها هیچ گونه پسوندی ندارند و به جای اسم آنها از شماره استفاده شده است؟ و هیچ برنامه ای برای باز کردن آنها وجود ندارد؟

LOST.DIR

 

این برنامه تلاش می کند تا فایل های LOST.DIR را بازیابی نماید.

لطفا توجه داشته باشید» بازیابی به معنی افزودن پسوندها بر اساس نوع فایل می باشد. نام اصلی فایل قابلیت ریستور شدن ندارد!

این برنامه چگونه کار می کند؟ فایل های معیوب سیستم اندروید باعث می شوند که سیستم به تلاش برای نجات آنچه که می تواند، بپردازد: دسته های دیتا که می تواند دیگر به فایل های سیستمی تعلق نداشته باشد. ساختار حذف نمی شود، اما در LOST.DIR با شماره، به عنوان نام آن،ذخیره می شود.

اگر خوش شانس هستید، این ها فایل های کامل هستند که نوعشان می تواند در حجم های اولیه با استفاده از “magic number”  تغییر کند. بعد از تغییر نام یک فایل شناسایی شده – با یک پسوند مناسب – شما می توانید آن را با استفاده از برنامه های مرتبط باز کنید.

بنابراین این فایل ها امکان ریستور شدن دارند. این ریستور ممکن است از حجمی که خود فایل در اول داشته است، بیشتر طول بکشد و دلیل این امر نیز این است که در LOST.DIR فایل ها سکتورها را به صورت کامل شامل می شوند. اما برخی از برنامه ها “garbage” را بعد از اتمام کار فایل، غیر فعال می کنند. به هر حال اگر بکاپ دیگری در دسترس نیست، این از هیچ بهتر است…

توجه» حافظه داخلی گوشی شما باید به میزان کافی فضا برای کپی کردن دایرکتوری LOST.DIR به حافظه خارجی داشته باشد.

نسخه دمو این برنامه به صورت رایگان در گوگل پلی قرار داده شده است که تمام امکانات برنامه را شامل نمی شود. نسخه Pro با قیمت 2.39 دلار به فروش می رسد که در سایت ApkTops نسخه خریداری شده Pro را برایتان آماده کرده ایم.