بازی بسیار زیبا و ماجرایی Lost Journey

نسخه کامل و پرداخت شده
طراحی دو بعدی با گیم پلی ساده در سبک Adventure
محصول استودیوی DreamSky هنگ کنگ

بازی Lost Journey روایت یک داستان ماجرایی راجع به دختر بچه ای به نام Jeniffer می باشد که در سفری ماجراجویانه به دنبال هویت و کشف رازهای زیادی است. این بازی زیبا در سبک Adventure محصولی از استودیوی هنگ کنگی DreamSky به صورت انحصاری برای سیستم عامل های اندروید می باشد که در دو نسخه رایگان و پولی عرضه شده است. با APKTOPS در معرفی نسخه کامل (پولی) این بازی در ادامه همراه باشید.

Lost-Journey

ویژگی ها :

  • گرافیک دو بعدی
  • طراحی های رنگارنگ و فانتزی
  • گیم پلی ماجراجویانه و پر رمز و راز
  • دارای داستان گیرا و متفاوت
  • وجود صد ها پازل مختلف و فکری
  • وجود قابلیت های مختلف مثل معکوس کردن جاذبه، ایجاد تغییرات در فضا و …
  • موسیقی های متن بسیار زیبا و شنیدنی

معرفی و بررسی بازی Lost Journey

Lost Journey یا سفر گمشده نام یک بازی ساده و بی آلایش اما در عین حال پر رمز و راز و کمی هم پیچیده می باشد که توسط استودیوی DreamSky تهیه و عرضه شده است. این بازی در دو نسخه رایگان و پولی (با قیمت 1 دلار هنگ کنگ) با تفاوت هایی مثل وجود تبلیغات و نبود بخش های امتیازی در نسخه رایگان ارائه شده است. در Lost Journey شما در نقش دختر بچه ای آرام و کمی مرموز به نام Jennifer هستید. او در اقدامی شجاعانه پا به سفری دراز به منظور کشف حقایق مربوط به زندگی اش می گذارد. به نظر می رسد او از جایی که زندگی می کرده است (بهشت) به طور ناخواسته فاصله گرفته و در دنیایی ساکت و پیچیده گمشده است.

حالا او باید مسیر بازگشت به بهشت را پیدا کند و در این مسیر به ماجراهای اتفاق افتاده پی برده و سر از دلایل مربوطه در بیاورد. در این دنیای ساکت، سرد و پر مخاطره پیدا کردن مسیر درست کار سختی است. یک فرشته زیبا که از بهشت مأمور کمک کردن به Jennifer شده است، به شکل یک پروانه به سمت Jennifer آمده و او را در بسیاری از مراحل راهنمایی می کند. همچنین در طول مسیر شما با شخصیت های دیگری هم رو به رو می شوید. جنیفر باید به دنبال تکه خاطرات گمشده اش بگردد و با جمع آوری آن ها، راز بازگشت را پیدا کند.

مراحل و کلیت بازی Lost Journey بر اساس پازل ها و معماهای مختلفی شکل گرفته است. در طول مسیر و در مراحل مختلف شما با انواع پازل های گوناگون برخواهید خورد. گرافیک بازی بسیار ساده و دو بعدی می باشد. به یمن این گرافیک ساده ، حجم نهایی بازی هم بسیار کم بوده و به همین خاطر همچنین Lost Journey قابل اجرا بر روی دستگاه های ضعیف تر نیز می باشد. بازی Lost Journey از جمله بازی های پر امتیاز جشنواره های مختلف از جمله نامزدی بهترین بازی مستقل موبایل در سال 2015 ، برنده جایزه Imagine Cup در سال 2014 و چندی دیگر می باشد.