بازی هیجان انگیز Machineers اندروید

نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه دیتای آفلاین اپیزود دوم بازی

Machineers بازی بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Lohika به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. وظیفه شما در این بازی ساخت و ساز می باشد و باید بتوانید ماشین هایی جدید بسازید یا ماشین های خراب را تعمیر کنید.

Machineers

ویژگی ها:

  • دارا بودن 12 چالش بسیار زیبا و سرگرم کننده
  • حالت پازل sandbox به تعداد نامحدود برای ساخت و تعمیر وسیله ها
  • حالت ذخیره ابری: قابلیت ذخیره کردن بازی در فضاهای ذخیره سازی شخصی
  • اولین قسمت از 5 قسمت این بازی

 

در این بازی شما باید بتوانید ماشین ها و وسایل جدیدی بسازید. برای این کار نیز از ربات ها کمک خواهید گرفت. ربات های مختلف با عملکردهای متفاوتی در این بازی قرار داده شده اند که هرکدام از آنها دارای قابلیت های منحصر به فردی می باشند. وظیفه اصلی شما تعمیر کردن ماشین های خراب و ساخت ماشین هایی جدید می باشد. شما یک گاراژ کامل به همراه وسایل و ابزارهای مورد نیاز در اختیار خواهید داشت. هنگامی که شما موفق به تعمیر و ساخت یک ماشین شدید، باید خودتان را برای حل معما و پازل بعدی آماده کنید. ماشین شخصی خودتان را بسازید و با آن رانندگی کنید.

این بازی دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. گیم پلی چالش برانگیز و سرگرم کننده آن می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. در ادامه می توانید اپیزود اول از Machineers را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

نکته: این بازی دارای دو پوشه دیتا است که یکی باید در پوشه OBB‌ و دیگری در پوشه Data‌ کپی شود.