Machines at War 3 RTS

بازی استراتژیک و فوق العاده زیبای Machines at War 3 RTS

نسخه معمولی + سه نوع نسخه مود شده

گیم پلی بسیار جذاب در سبک ریل تایم استراتژیک

داستان عالی با گرافیک بسیار زیبا

Machines at War 3 RTS یک بازی استراتژیک و فوق العاده زیبا می باشد که توسط کمپانی Isotope 244 عرضه شده است. در این بازی شما  یک جوخه از نیروی ویژه را در بیش از 21 کمپین با ماموریت های مختلف که همگی به صورت Real Time اجرا می شوند، فرماندهی خواهید کرد. بازی با قیمت 7 دلار در گوگل پلی به فروش می رسد که البته باید این نکته را اضافه کرد که برای ساخت بازی نزدیک به دو سال و نیم زمان صرف شده است.  بازی گیم پلی زیبایی دارد و امتیاز فوق العاده ای در گوگل پلی به خود اختصاص داده است.

دانلود بازی Machines at War 3 RTS

ویژگی ها :

  • بیش از 130 نوع واحد و تکنولوژی مختلف
  • نجات اُمیکرون ها (دانشمندان ربوده شده) در 21 مرحله بسیار جذاب
  • بازی در بی شمار مپ های جنگی تصادفی
  • امکان تشکیل تیم 4 نفره با دوستان خود به صورت انلاین
  • به کارگیری هفت واحد مگا با قابلیت های منحصر به فرد
  • استقرار یک پایگاه کامل از نیروهای هوایی، زمینی و دریایی
  • گرافیک عالی با گیم پیلی بسیار جذاب و سرگرم کننده

 معرفی و داستان بازی Machines at War 3 RTS

شما در حال بررسی یک ازمایشگاه نظامی بودید که فهمیدید یک چیزی به طرز وحشتناکی درست نیست! همه ی دانشمندان ناپدید شده و همه ی تجهیزات و وسایل ربوده شده اند. نتیجه سال ها تحقیق و ازمایشهای فوق سری طبقه بندی شده، از دست رفته است. این دانشمندان ربوده شده که با نام امیکرون شناخته می شدند، مسئولیت توسعه تکنولوژی های جدید را به عهده داشتند. تنها سرنخ به دست امده از ناپدیدن شدن انها، یک پیام متنی مرموز است که نوشته شده: «ما مجبور به انجام ان بودیم».

ناپدید شدن این تیم محرمانه و تهدید به وسیله این تحقیقات، می تواند کشور را به سمت یک هرج و مرج وحشتناک بکشاند. شما در 21 مرحله استراتژیک از سراسر جهان شرکت خواهید کرد و باید بفهمید که چی کسی و یا چه چیزی مسئول ناپدید شدن تیم می باشد. البته ماموریت اصلی شما جمع اوری و پس گیری 130 نوع تکنولوژی مختلف که توسط تیم دانشمندان طراحی شده اند می باشد که از پیاده نظام گرفته تا کشتی های غول پیکر را در بر می گیرد.