جدیدترین نسخه بازی Mad Dex 2 اندروید 

امتیاز در گوگل پلی : 4.5 از 5 – پیشنهاد ویژه سایت

این بار قصد معرفی نسخه دوم از این بازی با نام Mad Dex 2 را داریم که در نوع خود بسیار پیشرفته تر و چالش بر انگیز تر از نسخه شماره اول این بازی شده است که پیش تر در این پست از سایت برترین های اندروید معرفی شده بود .خیلی از کاربران از انجام بازی ها هدفی جز سرگرم شدن و گذراندن وقت های بیکاری خود ندارند. معمولاً این دسته از کاربران به سراغ بازی های تفننی می روند. ویژگی بارز بازی های تفننی کم حجم بودن و معمولاً سبک رکورد زنی آن ها می باشد.

Mad Dex 2 (5)

ویژگی ها :

  • گرافیک ساده و دو بعدی
  • افکت های تصویری و اسپلش های عالی
  • گیم پلی آسان ، سرگرم کننده و بسیار چالش برانگیز
  • دارای بیش از 50 مرحله مختلف
  • سخت تر شدن و فکری تر شدن هر مرحله بعد از دیگری
  • دارای رئیس های بسیار دشوار در پایان بعضی مراحل
  • موزیک متن جذاب و شنیدنی
  • قابلیت آزاد سازی لباس ها و مدل های بیشتر

معرفی بازی Mad Dex

Mad Dex بازی ساده و کم حجم استودیوی Game Guild کشور بلاروس می باشد که تبهر خاصی در ساخت بازی های کم حجم، ساده و در عین حال چالش برانگیز دارد. بازی Mad Dex مثل بازی دیگر همین استودیوی یعنی بازی Great Jump ویژگی های سرگرم کننده ای را در قالب یک پکیج کم حجم عرضه می کند. این بازی اگرچه بسیار ساده می باشد اما دارای داستانی حماسی است.

شما در نقش موجودی کوچک و قرمز رنگ به نام Dex می باشید. در ابتدای بازی هم دمویی از آنچه که در پس ماجرای بازی Mad Dex است آگاه می شوید. Mad Dex با نامزد خود در حال وقت گذرانی می باشد که به ناگهان دست یک شیطان به سمت آن دو دراز شده و نامزد Mad Dex را می رباید و او را در قفس در نقاط مختلف پنهان می کند. شما باید در نقش Dex به کمک نامزدتان بشتابید و با پیدا کردن کلیدهای این قفس ها، او را آزاد کنید.

بررسی محتوای گیم پلی بازی Mad Dex

نحوه نام گذاری این بازی و شخصیت اصلی آن جالب است. Mad که نام کوچک شخصیت اصلی بازی است، به معنای دیوانه نیز می باشد. شاید سازندگان از این نوع اسم گذاری، هدف انتقام گیری او را نشان می دهند. وظیفه شما هدایت Mad Dex در مسیر درست می باشد. کوچک ترین اشتباه شما باعث از بین رفتن Mad Dex می شود. کاری که شما باید بکنید در ظاهر آسان است، اما در واقعیت، چالشی فراموش نشدنی را پشت سر می گذارید. شما باید Mad Dex را از بین دیوارهای مختلف و از بین تیغ های برنده عبور دهید تا به هدفش برسد.

برای این کار شما می توانید حرکت عادی کنید، پرش کنید و مثل یک پارکور باز حرفه ای، از روی موانع عبور کنید. Mad Dex قابلیت چسبیدن به دیوارها را دارد. این قابلیت در اغلب موارد به کار شما می آید. در این بازی بیش از 50 مرحله چالش برانگیز با مراحلی که پی در پی سخت تر می شوند وجود دارد. به جز تیغ ها و موانع اصلی، شما دشمنان بزرگ تری همچون موشک هایی که به سمت شما نشانه می روند و یا آتش هایی که از سمت رئیس های دشمنان به سمت شما پرتاب می شود نیز دارید. Mad Dex بسیار کم حجم می باشد و با گرافیک ساده و گیم پلی سرگرم کننده اش، گزینه ای مناسب برای همه افراد در تمام سنین می باشد.