بازی نقش افرینی و جنایی Mafia III: Rivals

گرافیک عالی با موسیقی بسیار زیبا

گیم پلی اکشن و نقش افرینی با امکانات فراوان

توجه: برای اجرای صحیح، به جز دیتای اصلی (فایل OBB) نیاز به دریافت اطلاعات و دیتای جداگانه از داخل بازی نیز می باشد.

باید بدزدید، بکشید و کنترل شهر بوردو را در بازی مافیا 3 به دست بگیرید! Mafia III: Rivals عنوان جدید سری بازی های معروف مافیا می باشد که به تازگی توسط کمپانی معروف 2k Games برای سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز و اندروید منتشر شده است.  بازی مافیا 3: رقبا نوع جدیدی از نبرد های نقش افرینی را به نمایش در می اورد که در دنیای خشن و جنون امیز مافیا ها اجرا می شود. در مافیا 3 شما باید باند خود را که متشکل از مجرمان و ادم کشان خطرناک می باشد جمع اوری کنید و کنترل شهری بزرگ به نام بوردو را در اختیار گیرید.

دانلود Mafia III: Rivals

ویژگی ها :

  • جمع اوری و ارتقاء سطح مهارت های 40 نوع رئیس از باند های جنایی مختلف
  • مقابله و مبارزه با گروه ها و گنگ های رقیب در سبک نقش افرینی
  • تجهیز نیروهای خود با سلاح ها، انواع چاقو ها، زره ها، پنجه بوکس و اتوموبیل های مختلف
  • مبارزه با بازیکنان سراسر جهان برای اثبات ذات جنایی برتر
  • کنترل مناطق مختلف برای دریافت پاداش و پول بیشتر
  • بیش از 40 کاراکتر مختلف با طیفی گسترده از سلاح های مختلف
  • گرافیک عالی به همراه موسیقی زیبا و بسیاری از ویژگی های دیگر

 معرفی بازی Mafia III Rivals

بازی Mafia III: Rivals بر خلاف اکثر بازی های دیگر که در ان شما کنترل قهرمان یا قهرمانان مختلفی را به عهده می گیرید و یا اینکه به صورت یک شخصیت پروتاگونیست (نقش مثبت) ظاهر می شوید، نمی باشد. مافیا در هر حال، حتی در نقش ویتو کورلئونه (فیلم پدرخوانده) به صورت انتاگونیست (نقش منفی) ظاهر می شود که دور از عقل و واقعیت هم نمی باشد و ذات واقعی مافیا را نشان می دهد.

در بازی مافیا 3: رقبا هم شما نباید انتظار داشته باشید که نقش مثبتی را به اختیار خواهید گرفت، بلکه تبدیل به رئیس یک خانوداه (همون باند یا گروه) جنایت کار خواهید شد و از انجام هیچ جنایتی دریغ نخواهید کرد. شما باید کاراکتر های خود را با سلاح ها، ایتم ها و ماشین های مختلف تجهیز کنید تا بر تجارت مناطق محلی کنترل داشته باشید. قدرت شما باید همچنان رشد کند تا بتوانید کنترل کل شهر را به عهده بگیرید و…