برنامه افکت گذاری تصاویر Magic Effects Studio Camera

نسخه آنلاک شده برنامه

هنگامی که کاربران توسط گوشی همراه خود عکسی می گیرند و بخواهند آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند، به طور حتم از این کار امتناع خواهند کرد و دلیل این امر نیز است که همه انها می خواهند قبل از این کار، حتما تصویر خود را ویرایش کرده و مشکلات موجود در آن را رفع کنند.

Magic-Effects-Studio-Camera-Unlocked

ویژگی ها:

  • افزایش کیفیت تصاویر تنها با یک بار لمس صفحه
  • دارا بودن افکت ها و فریم های شگفت انگیز و زیبا
  • استیکرهای بسیار جذاب و خنده دار
  • قابلیت تنظیم کردن تعادل رنگ
  • برش، چرخش و ویرایش تصاویر
  • تنظیم روشنایی، کنتراست، رنگ و اشباع تصاویر
  • قابلیت طراحی روی تصاویر و اضافه کردن متن
  • دریافت افکت، فریم و استیکرهای جدید از طریق اینترنت

 

با افزایش چشمگیر استفاده از شبکه های اجتماعی مختلف نظیر فیس بوک، ایسنتاگرام و …کاربرانی که از این شبکه های اجتماعی استفاده نمی کردند نیز به سمت این شبکه ها کشیده شدند. همین دلیل باعث شده است تا کاربران قبلی و جدید برای گذاشتن تصاویر خود، وسواس بیشتری داشته باشند تا تصاویری که با دوستانشان به اشتراک می گذارند، تصاویری بدون عیب و مشکل باشد!

برای این منظور استفاده از نرم افزارهای ویرایشگر تصویر نیز به تناسب افزایش یافته است تا کاربران با استفاده از انها بتوانند تصاویر خود را زیباتر کنند. یکی از نرم افزارهایی که به همین منظور برای اندروید عرضه شده است و توانسته با استقبال خوبی نیز مواجه شود Magic Effects Studio Camera می باشد که با استفاده از میتوانید تصاویری بسیار جذاب و حرفه ای ایجاد کنید.

در نرم افزار Magic Effects Studio Camera افکت و فریم های بسیار جذاب و دیدنی قرار داده شده است که کاربران می توانند با قرار دادن آنها بر روی تصاویر خود، تصاویرشان را هرچه بیشتر زیباتر کنند. استفاده از این فریم ها در کنار قابلیت تنظیم رنگ و اشباع تصاویر، می تواند باعث شود تا قابلیت ایجاد تصاویری بسیار واقعی و زیبا را داشته باشید. شما می توانید تعادل رنگ ها را در تصویر با استفاده از Magic Effects Studio Camera تنظیم کنید. این کار کمک می کند تا اگر بخش هایی از تصویر شما از لحاظ رنگ، مشکل داشته باشد، بتوانید به سادگی ان را حل کنید.برای کسانی که می خواهند بر روی تصاویر خود متن اضافه کنند نیز این اپلیکیشن بسیار مفید خواهد بود؛ چرا که با استفاده از آن می توانید بر روی تصاویر خود متن های دلخواه را قرار داده و یا حتی بر روی انها طراحی کنید.

اگر می خواهید تصاویری فانتزی بسازید نیز می توانید از Magic Effects Studio Camera استفاده کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید استیکرهای بسیار جذاب و زیبایی را بر روی تصاویر خود قرار دهید. این استیکرها شامل موارد متعددی می باشد که البته با استفاده از اینترنت می توانید استیکرهای جدیدتری نیز دریافت کنید.