Manualslib - User Guides & Owners Manuals library
نرم افزار Manualslib برنامه ای جذاب و کاربردی در بخش برنامه های مربوط به کتاب ها و منبع ها است که توسط تیم توسعه ManualsLib.com طراحی و منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید هر کتابچه راهنمای مالک یا راهنمای کاربر موردنیاز خود را پیدا کنید ، آن را به لیست “کتابچه های خود” اضافه کنید و در هر زمان آن را بر روی دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنید.

ویژگی های Manualslib 

  •  از فیلترهای جستجو براساس نوع سند ، سازنده دستگاه و نوع دستگاه استفاده کنید : این برنامه یک بستر بزرگ برای جستجوی کتابچه راهنمای کاربر و راهنمای کاربر است. برای بسیاری از دستگاهها ، این عنوان انواع مختلفی از اسناد را ارائه می دهد (راهنماهای کاربر ، دستورالعمل نصب ، راهنماهای شروع سریع ، لیست های مشخص ، کتابچه راهنمای تعمیر و نگهداری و غیره). برای جستجوی راهنماها بر اساس نوع سند ، سازنده و نوع دستگاه از فیلترها استفاده کنید.
  • مشاهده کتابچه ها و راهنماهای بدون اضافه کردن آن به لیست “کتابهای من” : همه کتابچه ها و راهنماها برای مشاهده و خواندن رایگان و بی حد و حصر در دسترس هستند. می توانید هر تعداد کتابچه راهنما را جستجو و باز کنید.
  • دفترچه ها و راهنماها را به لیست “کتابهای من” اضافه کنید تا آنها را بصورت آفلاین مشاهده کنید : برای اینکه به دفترچه راهنما و راهنماهای کاربر بصورت آفلاین دسترسی پیدا کنید ، باید آنها را در لیست “کتابهای من” اضافه کنید. حتی اگر به اینترنت وصل نشده باشید ، می توانید به پرونده های اضافه شده خود در برنامه ManualsLib دسترسی پیدا کنید.
  • پوشه هایی را برای دسترسی راحت تر و ذخیره سازی ایجاد کنید : برای دسترسی آسان تر به کتابچه های خود ، می توانید اسناد خود را بر اساس مکان و نوع دستگاه مرتب کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک پوشه “کتابچه راهنمای خانه تابستانی” ایجاد کنید تا راهنماها را در تمام دستگاه های خانه تابستانی خود ذخیره کنید.
  • در داخل یک سند جستجو کنید : برای اطلاعات مورد نیاز می توانید در داخل سند جستجو کنید. از عبارات کلیدی ساده استفاده کنید ، به عنوان مثال “شارژ باتری” به جای “نحوه شارژ باتری”. برای استفاده از گزینه جستجوی اسناد باید به اینترنت متصل شوید.
  • مشاهده فهرست مطالب برای هر سند : تقریباً هر کتابچه راهنمای موجود در ManualsLib شامل یک فهرست از مطالب برای ناوبری آسان تر در داخل سند است.
  • بوک مارک ها را ایجاد و نام گذاری کنید : نشانک ها سریعترین راه برای دسترسی به صفحه مورد نیاز شما هستند. هنگام ایجاد یک نشانک ، نامی کوتاه و توصیفی به آن بدهید.
  • پیوندها را به یک سند کامل یا صفحه خاص آن به اشتراک بگذارید : به دوستانی که برنامه ManualsLib را نصب نکرده اند (یا وب سایت ManualsLib.com را نمی شناسند) ، می توانید پیوندی به کل دفترچه راهنما یا یک صفحه ارسال کنید
  • صفحات را چاپ کنید : می توانید هر صفحه از هر کتابچه را چاپ کنید.

نرم افزار Manualslib برنامه ای کاربردی و جذاب در زمینه پیدا کردن دفترچه های راهنما و کتابچه ها است که از منبع بسیار دقیقی برخوردار است. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.