برنامه تناسب اندام و فیتنس Map My Fitness Workout Trainer

بسیاری از افراد علاقه مند برای رسیدن به تناسب اندام هستند. همانطور که می دانید برای کاهش وزن (یا حتی افزایش وزن) دو فاکتور اساسی مهم وجود دارند که عبارتند از رژیم غذایی و تمرین مناسب. افرادی که این دو فاکتور را رعایت کرده باشند می توانند انتظار داشته باشند که به اندام مورد نظر خود دست یابند. اما همین موارد نیز نیازمند برنامه ریزی صحیح و مناسب هستند. اگر بخواهید بدون برنامه رژیم غذایی بگیرید به طور حتم نه تنها به تناسب اندام نخواهید رسید بلکه مشکلات بسیار زیادی نیز برایتان ایجاد خواهد شد.

Map-My-Fitness-Workout-Trainer

ویژگی ها:

  • نمودارهای 24/7 برای نمایش و مشاهده سیر پیشرفت
  • امکان وارد کردن اطلاعات از دیوایس های دیگر
  • چالش برای رقابت به صورت آنلاین در بین افراد

 

خوشبختانه در زمینه کاهش وزن، تمرین و تناسب اندام برنامه های مختلفی برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است که با کمک آنها می توانید همیشه یک مربی را در کنار خود داشته باشید!

این برنامه ها به گونه ای طراحی شده اند که با توجه به وزن، قد و دیگر مشخصات فیزیکی شما می توانند بهترین برنامه را در اختیارتان بگذارند تا بتوانید به وزن ایده آل خود برسید.

Map My Fitness Workout Trainer یکی از همین اپلیکیشن ها می باشد که برای سیستم عامل اندروید می باشد. برنامه ای که علاوه بر رژیم غذایی همچنین می تواند بر روی تمرین های شما نظارت نیز داشته باشد. این برنامه با ارائه نمودارهای مختلف می تواند میزان پیشرفت شما برای رسیدن به هدفتان را نمایش دهد. قابلیت وارد کردن اطلاعات از دستگاه های دیگر که تاکنون از آنها برای رسیدن به تناسب اندام استفاده کرده اید نیز وجود دارد. این برنامه را در ادامه می توانید با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.