بازی فوق العاده زیبا و بسیار مهیج MARVEL: Avengers Alliance 2

قسمت دوم از سری بازی های MARVEL: Avengers Alliance

با گرافیک خارق العاده و طراحی های کاملاً سه بعدی و عالی

همراه با گیم پلی سرگرم کننده، اکشن و هیجان انگیز

محصول اختصاصی استودیوی کمپانی MARVEL با همکاری کمپانی Disney

نسخه معمولی + نسخه مود شده

توجه: این بازی از گوگل پلی حذف شده و پشتیبانی سازندگان از بازی به اتمام رسیده است.

کمپانی MARVEL که این روزها همه آن را به خاطر خلق کردن قهرمانان محبوبش می شناسند، طی سال های اخیر به شدت در این حوزه فعال بوده است. در سال های گذشته، مارول نه تنها سینماها را با فیلم های اکشن و پر از جلوه های ویژه اش تسخیر کرد، بلکه با همکاری مستقیم با بهترین استودیوهای بازی سازی، بخش اعظمی از بازی های ویدئویی به ویژه بازی های موبایلی را نیز پوشش داده است و با این کار در حال جلب توجه بیش از پیش کاربران و طرفداران می باشد. بعد از استودیوهای بزرگی مثل Gameloft و Kabam این بار استودیوی شخصی خود کمپانی مارول (MARVEL Games) دست به کار شده و از کتاب مصور و فیلم های سینمایی The Avengers بازی جدیدی تهیه کرده است. مسئولیت نشر و پشتیبانی این سری از محصولات، به کمپانی عظیم Disney Pictures محول شده است.

Avengers-Alliance-2

ویژگی ها :

  • گرافیک فوق العاده حرفه ای و دیدنی
  • استفاده از جزئیات بالا در طراحی ها
  • نورپردازی های عالی، صداگذاری های جذاب و موسیقی های متن شنیدنی
  • گیم پلی حرفه ای و سرگرم کننده در سبک RPG یا نقش آفرینی
  • دارای بخش های مبارزاتی سه به سه
  • قابلیت ارتقاء قهرمان ها و یادگیری مهارت های جدید
  • قابلیت استفاده از نیروهای ویژه
  • دارای بخش فرعی Daily Operations
  • دارای ده ها مرحله متفاوت در مکان ها و موقعیت های مختلف
  • دارای بخش آنلاین PVP Tournaments

Marvel-Avengers-Alliance-2

معرفی و بررسی بازی MARVEL: Avengers Alliance 2

بازی MARVEL: Avengers Alliance 2 یکی دیگر از بازی های MARVEL می باشد که از پس از موفقیت قسمت اول ساخته و عرضه شد. این بازی یک بازی اکشن در سبک نقش آفرینی (RPG) می باشد که توسط استودیوی انحصاری کمپانی مارول یعنی MARVEL Games تهیه و عرضه شده است. حق امتیاز محصولات و آثار هنری MARVEL: Avengers Alliance متعلق به کمپانی Walt Disney می باشد.

بازی MARVEL: Avengers Alliance 2 از لحاظ داستانی و محتوایی، بُعد جدیدی از ماجراهای قهرمانان MARVEL یعنی گروه Avengers را به نمایش می کشد. در این سری از بازی ها، دشمنان اونجرز قدرت به مراتب بیشتری دارند و تقریباً کل کره زمین را به مرز نابودی مطلق نزدیک کرده اند. شما در نقش رهبر گروه Avengers می بایست قهرمانان مختلف را گرد آوری کرده و به کمک آن ها، بشریت را نجات دهید.

به جز شخصیت ها و قهرمانان اصلی گروه Avengers مثل Thor , Iron Man , Halk و Captain America در میان قهرمانانی که در داستان دیده می شوند، می توان به شخصیت هایی مثل Spider-man ، قهرمانان Guardians of the Galaxy و Daredevil اشاره کرد. در مقابل هم آنتاگونیست های این قهرمانان شامل Ultron, Baron Strucker و دیگر Super Villains هستند.

طبق داستان MARVEL: Avengers Alliance ، حملات مختلفی علیه گروه قهرمانان Guardians of the Galaxy در فضا توسط گروهی با عنوان مهاجمان (Incursions) صورت می گیرد. با گذشت اندکی زمان، حملات این گروه گسترده تر شده و به روی زمین کشیده می شود. این حملات سنگین باعث نابودی میلیون ها انسان بی گناه شده و بشریت در معرض خطر نابودی کامل قرار می گیرد. حملات دشمنان علیه زمین بیشتر و بیشتر می شود و فقط تنها امید کره زمین، قهرمانان Avengers و Guardians of the Galaxy می باشد.

این دو گروه با ایجاد یک اتحاد با عنوان Avengers Alliance متحد شده و در برابر دشمنان ایستادگی می کنند. دشمن شما به این راحتی ها قابل شکست دادن نیست. شما باید از انرژی پر قدرت Iso-8 برای نابودی دشمنان استفاده کنید. برای این کار می بایست یک تیم بزرگ تشکیل دهید و از کمک دوستان مختلف بهره مند شوید.