Max Air BMX

بازی Max Air BMX عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های ورزشی و دوچرخه سواری است که توسط تیم توسعه Lifebelt Games Pte. Ltd. طراحی و منتشر شده است. در گیم پلی بازی یک دوچرخه را انتخاب کنید و بازی را شروع کنید. به هوا بروید و ترفندهای دیوانه وار را انجام دهید. موانع ترکیبی بزرگ را کنار بزنید و به بهترین BMX سوار در سیاره تبدیل شوید.

در بازی Max Air BMXبیش از 12 دوچرخه با کارهای رنگی منحصر به فرد و 5 کاراکتر را انتخاب کنید. همه آنها را جمع کنید و با سبک سوار شوید. نیمی از لوله ها و پارک های اسکیت را از مکان های زندگی واقعی در سراسر جهان کاوش کنید. Tailwhips ، نوار چرخش ، پله و موارد دیگر. ترفندها را با هم ترکیب کنید و نمرات دیوانه کننده بگیرید. آدرنالین خود را با سرعت زیاد و ارتفاعات ظالمانه پمپاژ کنید.

گیم پلی و مکانیک بازی Max Air BMX به طور کلی ساده است. مهارت و خلاقیت خود را نشان دهید. این بازی جذاب از طراحی بصری خوبی برخوردار است و محیط های آن با جزئیات کافی و معقولانه طراحی شده اند. در ادامه می توانید این بازی مهیج و اعتیادآور را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.