بازی بیشترین مهمات Max Ammo

+ به همراه دیتا و تریلر رسمی بازی

>>نسخه مود شده بازی<<

کسب امتیاز 4.1 در سایت گوگل

عرضه شده به صورت رایگان

دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

Max Ammo نام بازی اچ دی و بسیار جذاب در سبک اکشن برای گوشی های اندرویدی میباشد که به تازگی در پلی استور برای کاربران به صورت رایگان قرار داده شده است که این بار در سایت ApkTops آخرین نسخه از این بازی را به همراه دیتا برایتان آماده کرده ایم.

Max-Ammo

ویژگی ها:

  • وجود صدها مرحله و ماموریت مختلف با اضافه شدن ماموریت های جدید در اپدیت هایبازی
  • تبدیل شدن به یک حرفه ای در زمینه استفاده از اسلحه ها با قابلیت ارتقاء دادن اسلحه ها
  • باز کردن راه خود از دشمنانی که در بازی سد راه شما شده اند برای رسیدن به پیروزی
  • مبارزه با امپراطوری بسیار قدرتمند و شکست دادن آنها با استفاده از سلاح های مختلف
  • کنترل بسیار روان و عالی برای کاربرانی که با استفاده از موبایل و تبلت بازی می کنند

 

بازی Max Ammo:

موجودات فضایی به زمین آمده اند و زمین را اشغال کرده اند. انها قصد دارند که زمین را به هر نحوی که شده است احاطه کنند تا بتوانند در آن زندگی کنند. اما شما به عنوان قهرمان بازی باید بتوانید در مقابل این موجودات فضایی ایستادگی کرده و آنها را نابود کنید.

مراحل متفاوتی در بازی Max Ammo برای کاربران وجود دارد. شما باید بتوانید ماموریت هایی مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت انجام دهید. عمده ماموریت های شما نابود کردن موجودات فضایی است که باید بتوانید با استفاده از سلاح های مختلفی که در بازی برایتان در نظر گرفته شده است جنگها را انجام دهید. اسلحه هایی که در بازی Max Ammo برایتان در نظر گرفته شده است، همه اسلحه هایی قدرتمند و مدرن هستند. البته قابلیت استفاده از مواردی مانند موشک و خمپاره را نیز در طول بازی خواهید داشت که در مواقع اضطراری می توانید از آنها استفاده کنید. شما قابلیت ارتقاء دادن اسلحه ها و لباس های زرهی کاراکتر اصلی بازی را خواهید داشت و می توانید قدرت های خود را با استفاده از آنها افزایش دهید. در ابتدای بازی شما اسلحه های نسبتا ضعیف تری در اختیار دارید که با پیشرفت و رفتن به سطح های بالاتر می توانید اسلحه های قدرتمندتری را مورد استفاده قرار دهید. نیروهای فضایی نیز دارای اسلحه می باشند که با استفاده از آنها به سمت شما شلیک خواهند کرد که باید مراقب باشید تیرهای آنها به شما اثابت نکند.

عمده محیط بازی در داخل خیابان انجام می شود. شما می توانید از سنگرها و مانع هایی که در داخل خیابان ها وجود دارد استفاده کنید و خودتان را پشت آنها پنهان کنید. به این ترتیب می توانید از دید موجودات فضایی خودتان را پنهان کنید. همین پنهان شدنها بخش مهمی از بازی را تشکیل می دهند و برای پیش بردن بازی حتما باید از آن استفاده کنید. در پایان هر ماموریتی که در نظر گرفته شده است مکانی برای کاربران فراهم شده است تا با وارد شدن به ان به سطح بالاتر بروید. همچنین غول هایی به عنوان رئیس های موجودات فضایی در بازی وجود دارند که نسبت به دیگر موجودات دارای قدرت و سطح سلامت بسیار بیشتری هستند که کشتن آنها نیازمند زمان و اسلحه های قدرتمندی خواهید بود.

گرافیک و محیط:

بازی دارای گرافیک اچ دی خیره کننده و بسیار عالی می باشد. محیط بازی بسیار عالی طراحی شده است. شخصیت هایی که در بازی مشاهده می کنید نیز با دقت بسیار بالایی طراحی شده اند.

گیم پلی و کنترلگر بازی:

کنترل بازی بازی بسیار روان طراحی شده است که در آن شما می توانید بازی را به سادگی تحت کنترل داشته باشید. شما باید کاراکتر اصلی بازی را کنترل کنید و با انتقال دادن آن به پشت سنگرها، بتوانید در موقع مناسب شلیک کنید تا دشمن را نابود کنید. برای این دکمه های مورد نظر در Max Ammo قرار داده شده است. گیم پلی بازی نیز به گونه ای طراحی شده است که هیچ گاه از انجام آن خسته نخواهید شد و خودتان علاقه مند به ادامه دادنش خواهید بود.

اگر به دنبال بازی سرگرم کننده و جذاب هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه Max Ammo را از دست ندهید.