پاساژ همانطور که از نامش پیداست اپلیکیشنی طراحی شده توسط شرکت تجارت الکترونیک هوشمند است که در زمینه خرید و فروش و آگهی رایگان فعالیت کرده و با شعار (برای کاربر / نه برای پول) پا به عرصه رقابت گذاشته است. این برنامه کاملا رایگان بوده و شما بابت استفاده از خدمات آن ریالی پرداخت نخواهید کرد.

اپلیکیشن پاساژ آگهی رایگان

ویژگی ها:

  • ماندگاری بالای آگهی ها
  • رایگان بودن امکانات پایه
  • مشاهده آگهی ها و مشاغل تمامی شهر ها
  • دارای نقشه گوگل برای تمامی مشاغل
  • نقشه هوشمند جاده ها و شهر ها به همراه نمایش مشاغل مورد نیاز در سفر
  • تایید سریع آگهی ها ( حداکثر ۱۵ دقیقه بعد از ارسال )
  • و ده ها امکانات رایگان دیگر

وجه تمایز پاساژ با رقبا زیاد است که در ادامه به چند مورد از آن اشاره خواهیم کرد.

آگهی رایگان

کاربران در پاساژ میتوانند به رایگان و به تعداد نامحدود اقدام به انتشار آگهی نمایند و هیچ محدودیت زمانی در نمایش آگهی ها وجود ندارد.

فروشگاه ها در کنار آگهی

در پاساژ میتوانید علاوه بر انتشار و مشاهده آگهی های خرید و فروش کاربران فروشگاه هارا نیز مشاهده نمایید. بدین ترتیب کاربران میتوانند به سادگی هم اجناس دست دوم و نو بدون واسطه تهیه کنند و هم فروشگاه هایی که کالای مورد نظرشان را ارائه میدهند را مشاهده نمایند.

همچنین شما میتوانید از طریق نقشه ( موقعیت مکانی فعلی – موقعیت مکانی فروشگاه ) به راحتی و بدون سردرگمی و نگرانی های ترافیک به فروشگاه مورد نظرتان بروید. علاوه بر این پاساژ به شما خواهد گفت که فروشگاهی که قصد رفتن به آن را دارید در حال حاظر باز است یا خیر.

ویترین

ویترینی برای فروشگاه های پاساژ تعبیه شده است که میتوانید در آن محصولات موجود در هر فروشگاه را مشاهده نمایید. هرچند میزان استقبال از این ایده به دلیل مشغله کاری زیاد فروشگاه ها چندان زیاد نبوده است اما سازندگان پاساژ در وبلاگشان در مورد تحولی بزرگ در بخش ویترین فروشگاه ها مطالبی منتشر کرده اند که باید منتظر اقدامی سازنده و اثر گذار در این زمینه باشیم.

جستوجوی قدرتمند

به گفته تولید کنندگان نرم افزار پاساژ در پشت پرده جست و جوی پاساژ هوش مصنوعی کار گذاشته شده است که میتواند محتوای با ارزشی به کاربر تقدیم نماید.

به هنگام جست و جو در پاساژ مطالبی که مشاهده خواهد کرد شاید فراتر از انتظارات شما باشد چرا که میتوانید فیلتر بزرگی برروی جست و جوی خود تنظیم کرده و آنرا اجرا نمایید هرچند به گفته سازندگان نرم افزار این هوش در قسمت جست و جوی عادی هم به کار گرفته شده است.

زیبایی در کنار کارایی

تولید کنندگان این برنامه تمامی معیار های تجربه کاربری را رعایت کرده اند و از این رو کار با پاساژ تجربه ای جدید از خرید و فروش های آنلاین برایتان خواهد بود. پاساژ از ارتباط سریع و ایمن استفاده کرده و انتشار هرگونه محتوا در آن در کسری از ثانیه صورت میپذیرد . این بدان معناست که شما با زدن دکمه انتشار آگهی خودرا در همان لحظه در معرض دید کاربران قرار می دهید.

 

هم اکنون میتوانید این برنامه را از کافه بازار دانلود نمایید و یا به وبسایت پاساژ مراجعه نمایید. امید است این اپلیکیشن نیاز های معاملات آنلاین شما را برطرف کرده و تجربه ای جدید برای شما باشد.