Meeting Notes Taker - Recorder, memo and minutes

نرم افزار Meeting Notes Taker برنامه جذاب و مفید در بخش برنامه های کاربردی است که توسط تیم توسعه Cosmic Pie Design طراحی و منتشر شده است. این عنوان یک برنامه برای قرار های ملاقات کاری و یک ابزار اساسی برای تجدید دیدار است.

نرم افزار Meeting Notes Taker یک برنامه ضبط کننده جلسات هوشمند است که به طور خاص برای ملاقات های کاری طراحی شده است ، این امکان را به شما می دهد تا در جلسات کاری ضبط صدا را انجام دهید و هنگام ضبط مجدد ، یادداشت های دست نوشته (طراحی دفترچه یادداشت) را در اختیار بگیرید. پس از این جلسه ، یک دقیقه جلسه مناسب (یادداشت جلسه / گزارش مشاغل) که در حال حاضر در تلفن هوشمند شما است پیدا خواهید کرد.

برنامه Meeting Notes Taker برای کمک به مردان مشاغل ، کارمندان و مستقلین کار ساخته شده است ، و این بهترین ابزار کاری برای شما و همکاران است. با استفاده از یادداشت های جلسات می توانید در هر جلسه مجدداً یادداشت برداری کنید و گزارش جلسات را به راحتی و به سرعت آماده کنید.

ویژگی های Meeting Notes Taker

 • صدا را در جلسات کاری ضبط کنید. یک دقیقه به تنهایی خود وقت بگذارید یا بگذارید ضبط کننده جلسه ، یادداشت برداری را مدیریت کند و بهره وری را افزایش دهید.
 • استاد گزارش نوشتن: یادداشت ها را در طول جلسات بنویسید و صوت را برای جلسات آسان یا گزارش های کاری ارسال کنید.
 • یادداشت ها را با همکاران خود با این برنامه به اشتراک بگذارید. یادداشت های خود را بنویسید و ایمیلهایی را برای پیوست کردن یادداشت های ضبط شده خود ارسال کنید. این بهترین ابزار مدیریت جلسه است که تاکنون پیدا خواهید کرد.
 • یادداشت ها را مانند یک حرفه ای سازماندهی کنید: در هنگام جلسات ، یادداشت برداری سریع داشته باشید و به برنامه اجازه دهید یادداشت های شما را سازماندهی کند. همه چیز را در جایی که لازم باشد پیدا خواهید کرد.
 •  ضبط صدا به صورت مخفی در پس زمینه
 • پرونده ها در جلسات ترتیب داده می شوند ، تا همه چیز ساده باشد
 • 3 مدت زمان مختلف ضبط قابل تنظیم
 • کیفیت صدای ضبط شده را تغییر دهید
 • فیلتر کاهش نویز
 • آسان برای استفاده و رابط کاری جذاب
 • ارسال یک آهنگ صوتی از طریق پست الکترونیکی ، واتساپ ، dropbox و …

روش استفاده 

فقط کافی است دکمه “شروع” را فشار دهید تا یک فرایند ضبط صدا با کیفیت بالا شروع شود. پس از شنیدن هر چیز جالب ، کافی است به یکی از سه دکمه یادداشت صوتی ضربه بزنید: این برنامه صدا را از گذشته بازیابی می کند و آن را برای شما ذخیره می کند. علاوه بر این ، می توانید هرگونه یادداشت کتبی را هنگام ثبت صوتی بگیرید.

نرم افزار Meeting Notes Taker برای ضبط مکالمات در محل کار و هنگام ملاقات و پیوستن مناسب است. می توانید از آن در جلسات هیئت مدیره ، کنفرانس ها ، جلسات فروش ، جلسات به روز و در هر جلسه گروهی استفاده کنید. این یک دستیار برای جلسه ، یک برنامه نوشتن گزارش و حتی یک ضبط کننده حرفه ای است.

نرم افزار Meeting Notes Taker برنامه ای بسیار کاربردی و جذاب در زمینه یادداشت برداری و ضبط صدا در جلسات کاری است که می تواند برای کارمندان و شاغلان رسمی کارآمد باشد. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.