Mental Hospital III HD

بازی ترسناک و دلهره آور Mental Hospital III

قسمت سوم از سری بازی های Mental Hospital (بیمارستان روانی)

به همراه فایل دیتا و Gameplay Trailer

با قیمت 1.99 دلار و امتیاز 4.9 از 5 در گوگل پلی

توجه: این بازی به هیچ عنوان برای افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود.

بازی های ترسناک در ژانر وحشت چند وقتیست که حسابی به موبایل ها و سیستم عامل های هوشمند Android , iOS و Windows Phone راه پیدا کرده اند. طرفداران این سبک بازی ها اگرچه خیلی کمتر از طرفداران دیگر سبک ها هستند، اما معمولاً طرفداران بازی های ترسناک اغلب وفادار بوده و علاقه خود را تغییر نمی دهند. خوب یا بد، بازی های ترسناک جنبه های مختلفی دارند. مسلماً تأثیرات منفی آن ها کم نیست اما بهتر است بدانید هیجان و ترس و اضطراب ناشی از بازی کردن بازی های ترسناک، باعث بهبود متابولیسم بدن می شود و سرعت گردش خون و ترشح آدرنالین را افزایش می دهد که همه این موارد برای هر انسانی مورد نیاز است. شما می توانید با چند دقیقه بازی ترسناک، تجربه بعد از انجام یک ورزش هیجان انگیز را تا حدودی در خود احساس کنید.

Mental Hospital III

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب همراه با جزئیات بالا
  • صداگذاری های عالی
  • سبک اول شخص به همراه گیم پلی روان
  • فضا و اتمسفر ترسناک و صحنه های وحشتناک
  • شخصیت های مختلف
  • مکان های مختلف یک بیمارستان نفرین شده
  • دارای محتوای داستانی جالب

بازی Mental Hospital III

برای اندروید هم بازی های ترسناک زیادی عرضه شده اند. اگرچه تعداد این بازی ها خیلی کم است و در لا به لای همین تعداد کم هم نمی توان گفت همه ی آن ها عالی هستند. ولی هر از گاهی در میان این بازی ها، نسخه هایی بسیار پر سر و صدا و مهیج نیز عرضه می شوند. در مجموع بدون هیچ تعارفی باید گفت که شرکت بازی سازی AGaming+ کشور اکراین، پیشتاز ساخت بازی های ترسناک است. گویی که این شرکت فقط تمرکز خود را بر روی ساخت بازی های ترسناک قرار داده باشد. AGaming تا کنون چندین بازی در سبک ترسناک عرضه کرده است که احتمالاً موفق ترین آن ها سری بازی های Mental Hospital می باشد. در این مطلب به معرفی نسخه سوم از سری بازی های Mental Hospital می پردازیم. با ما همراه باشید.

بازی Mental Hospital III سومین قسمت از سری بازی های بیمارستان روانی می باشد. دو قسمت قبلی با موفقیت هرچه تمام عرضه شدند و AGaming تصمیم گرفت تا قسمت سوم از این سری بازی ها را نیز تولید کند. در این بازی هم مثل دو قسمت قبلی داستانی عجیب و ترسناک در رابطه با یک بیمارستان روانی وجود دارد. شخصیت اصلی داستان (شما) برای فیلم برداری از جریان حمله نیروهای پلیس به یک بیمارستان روانی که در حال کار بر روی آزمایشات خطرناک و مخفیانه است مأمور می شوید.

گویی که همه چیز از همان ابتدا نفرین شده است! هوای بارانی و طوفانی و در نتیجه خراب شدن ماشین شما. این اتفاق باعث می شود شما چند ساعت بعد از زمانی که باید حضور می یافتید به محل بیمارستان برسید. وقتی به آن جا می رسید کسی را نمی بینید. با این فکر که شاید دیر کردن شما باعث این اتفاق شده است، وارد این بیمارستان خوفناک می شوید. اما هیچ چیز عادی به نظر نمی رسد. شخصیت اصلی به محض اینکه شرایط را کمی غیر عادی می سنجد، با دوربین خود شروع به فیلم برداری می کند و از چراغ دوربین و فیلم برداری نگاتیو برای مشاهده اطراف استفاده می کند. چرا که همه جا تاریک است. او می خواهد تا رئیس پلیس را ملاقات کند و برای همین وارد بیمارستان می شود تا از ماجرا با خبر شود.

ماجرا از اینجا آغاز می شود. وقتی او وارد راهروی ترسناک این بیمارستان می شود راهش را گم می کند و متوجه می شود که اتفاقی هولناک در این مکان صورت گرفته است. او چیزهایی می بیند که هیچ وقت نمی تواند فراموش کند. حالا شما باید در نقش شخصیت اصلی بازی سعی کنید تا این مکان شوم را ترک کنید. اما آیا موفق می شوید که از آن مکان فرار کنید؟ یا شما هم مثل بسیاری دیگر از افراد که به دام این مکان افتاده اند، به دام خواهید افتاد؟

توجه: بازی Mental Hospital III دارای صحنه های ترسناک و خشن است. این بازی برای افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود!

راهنمای نصب: بعد از نصب فایل APK بازی ، فولدر دیتای آن را به آدرس sdcard/Android/obb انتقال داده و بازی را اجرا کنید.