بازی بیمارستان روانی Mental Hospital IV

نسخه چهارم بازی

نسخه خریداری شده و کامل

دارای سبک و درون مایه ترسناک

مناسب برای افراد +18

بازی های ژانر ترسناک همیشه طرفداران خاص خود را داشته اند و افرادی به این دسته از بازی ها علاقه مند هستند که دنبال هیجان بسیار بالا و افزایش آدرنالین سطح خون خود هستند. این بار در سایت ApkTops یکی از بهترین بازی های ژانر وحشت تحت عنوان Mental Hospital IV را برایتان آماده کرده ایم که پیش از این نیز نسخه سوم این بازی را در سایت معرفی کرده بودیم که با استقبال بسیار عالی نیز مواجه شد.

Mental-Hospital-IV

ویژگی ها:

  • انجام بازی در بیمارستان نفرین شده
  • وجود کاراکترهای ترسناک و مختلف
  • مشاهده شخصیت های حراس انگیز
  • افکت های صوتی رعب انگیز
  • گرافیک بسیار عالی جهت افزایش گیرایی ترس بازی
  • دارای گیم پلی روان و سرگرم کننده

 

خط داستانی نسخه چهارم بازی بیمارستان روانی ادامه رو نسخه سوم آن می باشد. بعد از اتفاقاتی که در بیمارستان روانی 3 اتفاق افتاده است، ذهن شخصیت اصلی بازی با داستانی که در سنت پیتر اتفاق افتاده است، شکار شده است. روزی شخصی با اداره پلیس تماس میگیرد و اذعان می کند که می توانید در یک ملاقات تمام جزئیات را شرح دهد.

بعد از موفقیت های بی نظیری که نسخه های قبلی بازی بیمارستان روانی به دست آورد توانست نام خود را در میان کاربران به خوبی جا بیندازد. مدت زمان بسیار زیادی از عرضه سومین نسخه این بازی نمیگذرد، اما با این حال شاهد عرضه چهارمین نسخه آن نیز هستیم و دلیل آن نیز چیزی نیست جزء استقبال بی نظیری که از این بازی شده است. در چهارمین نسخه از Mental Hospital نیز شاهد ادامه روی داستان نسخه های پیشین هستیم که بازی در همان بیمارستان نفرین شده و وحشت انگیز انجام می شود که در آن شما نقش اصلی بازی را ایفا خواهید کرد و باید بتوانید به رازهایی که وجود دارد دست یابید و بفهمید که دلیل مواردی که پیش آمده است چیست.

مهم ترین نکته در مورد بازی Mental Hospital IV گارفیک و صداگذاری آن است که باعث شده است هیجان و ترس بازی بیش از پیش افزایش یابد. در هنگام انجام بازی صداهایی بسیار واقع گرا و جالب برایتان اجرا خواهد شد که ترس بازی را بسیار بیشتر می کند. گرافیک و محیط بازی نیز به گونه ای طراحی شده است که رعب و وحشت را بسیار برایتان رقم خواهد زد.