Mergical

بازی Mergical عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های تفننی است که توسط تیم توسعه Betta Games طراحی و منتشر شده است. اتفاقات بازی Mergical در جزیره ای خارق العاده روی می دهد. این سرزمین مرموز پر از خیالات جادویی است. در اینجا می توانید دنیای گمشده را نیز اکتشاف کنید ، همچنین برای ساخت و طراحی جزیره بر اساس اولویت خود های خود اقدام کنید.

به دلیل طلسم جادوگر ، تمام اشکال زندگی در این جزیره در حالت استراحت قرار گرفته است ، ابرهای غلیظ آنچه را که زمانی یک شهر مرفه و زیبا بود ، مسدود کرده است. با استفاده از مهارت ادغام و حل پازل می توانید این سرزمین را بیدار کرده و آن را به حالت اولیه خود بازگردانید.

در گیم پلی بازی Mergical با استعداد و تلاش خود می توانید موزه های باستانی ، گیاهان یا گلهای خارق العاده ، ساختمانهای هنری (خانه ها ، پارک تفریحی ، پارک متحرک و …) و سازهای موسیقی زیبا را جمع آوری کنید. در همین حال ، موجودات جادویی مانند گربه های ناز ، منتظر بیدار شدن هستند ، یک بار بیدار کردن ، آنها را به بهترین دوستان شما در بازسازی جزیره تبدیل خواهد کرد.

ویژگی های Mergical

  • طراحی شخصیت: برای باز کردن قفل حداکثر 14 نوع مختلف از شخصیت ها ، هر نوع مجموعه ای از عناصر منحصر به فرد را برای شما به ارمغان می آورد ، که باعث می شود جزیره شما از پیشرفت و جذابیت بیشتری برخوردار شود.
  • موارد مختلف را برای بیدار کردن جزیره ادغام کنید: بیش از 600 نوع مورد برای تعامل و ادغام برای شما. قطعه یکسان را در کنار یکدیگر قرار دهید و شاهد اتفاقات شگفت انگیز بعدی باشید. یادداشت های موسیقی جادویی و مرموز را جمع آوری کنید تا به شما در بازگرداندن این سرزمین کمک کند. برای طراحی مجدد یا به روزرسانی ساختمان های خود از مواد جمع آوری شده استفاده کنید.
  • گیم پلی سرگرم کننده و انواع quests: برای تزئین جزیره عالی خود از ساختمانهای منحصر به فرد و زیبا استفاده کنید. سطح سرگرم کننده و هیجان انگیز برای یک اکتشاف و گیم پلی بی حد و حصری در این بازی جذاب ارائه شده است.

بازی Mergical عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های تفننی و شبیه سازی است که شما را به دنیایی جادویی و زیبا می برد تا آن را از خوابی طولانی بیدار کنید. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.