نسخه سوم بازی متال اسلاگ Metal Slug 3

عرضه شده توسط SNK PLAYMORE

با گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده

Metal Slug 3 بازی سرگرم کننده و جذاب از استودیوی SNK PlayMore برای گوشی های اندرویدی می باشد. این بازی، یک بازی نوستالوژیک و سرگرم کننده است که قبلا برای کنسول میکرو عرضه شد و هم اکنون شاهد عرضه نسخه تحت موبایل آن هستیم، تا کاربرانی که قبلا این بازی را انجام داده اند، تجربه آن را در گوشی همراهشان داشته باشند.

Metal-Slug-v3

ویژگی ها:

  • گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • وجود کاراکترهای بامزه و دوست داشتنی
  • جنگ با نیروهای دشمن و تلاش برای پیروزی
  • وجود اسلحه های مختلف برای جنگ
  • استفاده از وسیله های جنگی متفاوت
  • ماموریت ها و چالش های مختلف در طی بازی

 

تاکنون چندین سری از بازی های Metal Slug عرضه شده است که نسخه های مختلفی از آن را قبلا در سایت برترین های اندروید معرفی کردیم و هم اکنون نیز سومین نسخه از این بازی را تحت عنوان Metal Slug 3 و بدون هیچ گونه پسوند یا پیشوندی، برایتان آماده کرده ایم. در این بازی شما در نقش یک سرباز ارتشی قرار خواهید گرفت و باید بتوانید با جنگ با نیروهای دشمن رفته و آنها را شکست دهید.

در بازی اندروید متال اسلاگ اسلحه ها و تجهیزات جنگی مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که با استفاده از آنها می توانید به جنگ نیروهای دشمن رفته و آنها را نابود کنید. در برخی از مراحل بازی می توانید از ماشین های جنگی یا حتی شتر برای سواری کردن استفاده کنید و با سرعت بیشتری پیش بروید. همچنین امکان استفاده از نارنجک نیز وجود دارد و می توانید با پرتاب کردن نارنجک به سمت تجهیزات و نیروهای دشمن تعداد و میزان بیشتری از آنها را نابود کنید.

بازی متال اسلاگ با وجود حجم نسبتا پایینی که دارد، اما دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذابی است. مراحل و ماموریت های مختلفی که در این بازی گنجانده شده است می تواند ساعت های متعددی شما را سرگرم کند.