بازی خاطره انگیز و جذاب Metal Slug X

عرضه شده توسط استودیوی SNK PLAYMORE

فروش با قیمت 3 دلار در پلی استور

نسخه مود شده بازی

پیشنهاد بسیار ویژه سایت ApkTops

بسیاری از بازی ها همیشه در ذهن افراد باقی می مانند و همیشه از آنها یاد می شود. به ویژه بازی هایی که در کنسول سگا و میکرو قبلا بازی می شدند، از جمله خاطره انگیزترین بازی ها به حساب می آیند. یکی از بازی هایی که به احتمال زیاد خاطره های بسیاری با ان دارید Metal Slug میباشد که با عنوان “سربازهای کوچک” شناخته می شد. این بار این بازی را با پسوند X برای سیستم عامل اندروید آماده کرده ایم که در ادامه به معرفی بیشتر آن برای کسانی که با آن آشنایی ندارند خواهیم پرداخت.

Metal-Slug-X

ویژگی ها:

  • دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جالب
  • انجام بازی در محیط جنگی دیدنی
  • استفاده از سلاح های جنگی مختلف
  • جنگیدن با دشمنان و تلاش برای شکست دادن آنها
  • وجود مراحل و ماموریت های مختلف در بازی
  • استفاده از وسیله های نقلیه متفاوت در بازی
  • جنگیدن با رئیس های هر مرحله و تلاش برای شکست دادنش

 

Metal Slug X بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن شما در نقش یک سرباز، باید به قلب دشمن نفوذ کرده و بتوانید آنها را نابود کنید. برای این کار اسلحه های مختلفی در اختیارتان قرار می گیرد. تنوع اسلحه ها در این بازی بسیار زیاد می باشد و می توانید از میان اسلحه های مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده است از اسلحه دلخواه استفاده کرده و دشمن ها را نابود کنید. مهماتی که برای اسلحه هایتان در نظر گرفته شده محدود می باشند و در طی بازی و مسیری که طی می کنید، می توانید مهمات لازم را جمع آوری کنید.

این بازی در محیط های جنگی انجام می شود. شبیه سازی محیط به خوبی هرچه تمام انجام شده است. در برخی از ماموریت ها می توانید سوار بر ماشین و هلیکوپتر  حیوان هایی مانند شتر شده و از اسلحه هایی که بر روی آنها سوار شده است نیز استفاده کنید و به دشمنان و سلاح ها و ادوات جنگی، شلیک کنید. آیتم های مختلفی نیز در بازی در نظر گرفته شده اند که در طی بازی در اختیارتان قرار خواهند گرفت. گرافیک بازی نیز با توجه به سال ساخت و همچنین حجم بازی، کاملا قابل قبول است. اگر به دنبال بازی جذاب و سرگرم کننده هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه متال اسلاگ ایکس را از دست ندهید.