شبیه سازی ظاهر نوار اعلانیه گوشی های ویندوزفون با Metro Notifications

سیستم عامل اندروید به عنوان یکی از کامل ترین و بهترین سیستم عامل های کنونی موبایل به حساب می آید که دارای ظاهر بسیار جذابی نیز می باشد. از طرفی وجود لانچرهای مختلف این امکان را برای کاربران فراهم آورده است تا بتوانند ظاهر گوشی خود را به صورت مرتب تغییر داده و ظاهرهای جدیدی را تجربه کنند. اما بسیاری از کاربران علاقه مند به آن هستند که ظاهر دیگر گوشی ها را در گوشی همراه اندرویدی خود تجربه کنند. برای مثال برخی از کاربران علاقه مند هستند تا ظاهر گوشی خود را مانند گوشی های اپل در آورده تا بتوانند تجربه ی استفاده از این سیستم عامل را در گوشی خود داشته باشند. در سایت ApkTops قبلا برنامه هایی برای شبیه سازی سیستم عامل IOS در اندروید معرفی و اماده کرده ایم. برخی دیگر نیز علاقه مند استفاده به سیستم عامل ویندوزفون در گوشی همراه خود هستند. برای کاربرانی که علاقه مند به ظاهر ویندوزفون هستند برنامه ای با نام Metro Notifications آماده کرده ایم که با کمک ان امکان شبیه سازی نمایش اعلانیه های ویندوزفون را در گوشی اندرویدی خود خواهید داشت.

Metro-Notifications

ویژگی ها:

  • نمایش اعلانیه های گوشی به سبک گوشی های ویندوزفون
  • نمایش اطلاعیه برای تمام برنامه ها مانند پیامک، واتس اپ، تلگرام و …
  • با سوایپ کردن به سمت راست اطلاعیه ها ناپدید می شوند، با کشیدن به سمت چپ تمام اعلان ها ناپدید می شوند و با کلیک کردن بر روی آن شاهد نمایش پیغام خواهید بود
  • امکان استفاده از رنگ های دلخواه برای هر برنامه
  • پشتیبانی از ساعت های هوشمند

 

Metro Notifications می تواند بخش اعلانیه های گوشی اندرویدی شما را به سبک گوشی های ویندوز فون در بیاورد. به این ترتیب با نصب Metro Notifications شما اعلانیه های گوشی خود را به سبک ویندوز فون مشاهده خواهید کرد. امکان استفاده از این اعلانیه ها برای تمام برنامه های گوشی که دارای اعلانیه می باشند فراهم شده است. همچنین شما می توانید برای هر برنامه رنگی دلخواه برای اعلانیه ها انتخاب کنید. در ادامه می توانید اپلیکیشن Metro Notifications را با لینک مستقیم زا سایت ApkTops دریافت کنید.