Microsoft Edge

مرورگر قدرتمند اج Microsoft Edge

عرضه شده توسط مایکروسافت

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

( قابل استفاده برای سایت گلستان )

کمپانی مایکروسافت از InterNet Explorer خاطره خوبی ندارد. این موضوع هنگامی شروع شد که مرورگرهای قدرتمندی مانند فایرفاکس، کروم و اپرا و … رقابت با مرورگر مایکروسافت را شروع کردند و مایکروسافت نیز در این رقابت نتوانست مدت زمان زیادی را دوام بیاورد. رفته رفته تعداد طرفداران اینترنت اکسپلورر کاهش یافت به طوری که مایکروسافت نیز از آن قطع امید کرد. اما چند سال بعد این کمپانی خبر از عرضه مرورگری جدید داد که کم کم نام آن نیز افشا شد؛ مرورگر Microsoft Edge!

ویژگی ها:

  • همگام سازی محتوا در پس زمینه گوشی
  • امکان مدیریت های همه جانبه از طریق لبه های اج گوشی هایی که دارای لبه هستند
  • همگام سازی اطلاعات در دستگاه های مختلف برای این دستگاه
  • مشاهده و خواندن کدهای QR
  • جستوجوی صوتی برای پیدا کردن سریع تر
  • دارای حالت InPrivate برای افزایش امنیت وبگردی

 

Microsoft Edge مرورگر جدید کمپانی نام آشنای مایکروسافت برای سیستم عامل اندروید می باشد. چند وقت قبل این مرورگر برای ویندوز عرضه شد و به صورت پیش فرض نیز بر روی ویندوز نسخه ده نیز وجود داشت. به تازگی نیز کمپانی سازنده، اقدام به عرضه نسخه جدید برای سیستم عامل اندروید کرده است.

به گفته کمپانی سازنده، این مرورگر دارای امکانات جدیدی است و آمده تا قدرتمندهای این عرضه به رقابت بپردازد. تمام امکاناتی که قبلا در اینترنت اکسپلورر وجود داشت در مایکروسافت اج نیز وجود دارد. قابلیت همگام سازی اطلاعات در دیوایس های مختلف مانند اندروید و ویندوز وجود دارد و می توانید تمام اطلاعاتی که در این برنامه در نسخه ویندوز دارید را به سادگی وارد نسخه اندرویدی آن بنمایید. امکان پشتیبانی از جستوجوی صوتی نیز در این نرم افزار اندروید وجود دارد که جستوجو را برایتان بسیار ساده تر و در زمان کوتاه تری انجام خواهد داد؛ کافی است چیزی که می خواهید را جستوجو کنید به زبان بیاورید تا شاهد جستوجوی آن باشید.