Microsoft Launcher Preview

نرم افزار Microsoft Launcher Preview برنامه ای کاربردی و جذاب در زمینه شخصی سازی گوشی است که توسط تیم توسعه Microsoft Corporation طراحی و منتشر شده است.

از اولین کسانی باشید که در ساخت نسخه بهبود یافته مایکروسافت Launcher به ما کمک می کند تا ویژگی های مراحل ابتدایی جدید را آزمایش کند. هدف از این برنامه به دست آوردن بازخورد ارزشمند شما برای بهبود کیفیت ، عملکرد و شکل دادن به تجربه کلی کاربر است.

این نسخه از راه انداز مایکروسافت بر روی یک پایه کد جدید بازسازی شده است تا ویژگی های جدید ارائه آن ممکن باشد مانند حالت تاریک ، حالت افقی و پیشرفت های بیشمار عملکرد (سرعت بارگیری ، استفاده کم از حافظه ، بهینه سازی باتری و انیمیشن روان). علاوه بر این ، این نسخه فقط حاوی زیر مجموعه ای از ویژگی های استاندارد از برنامه اصلی است. ممکن است بخواهید برای مطمئن ترین و کاملترین برنامه ، برنامه اصلی “پرتاب مایکروسافت” ما را در Google Play جستجو و بارگیری کنید.

اخطار: این یک نسخه آلفا از پرتاب مایکروسافت است به همین دلیل ممکن است برخی از این ویژگی ها به درستی کار نکنند ، یا ممکن است تجربه ناپایدار باشد.

ویژگی های Microsoft Launcher Preview

• از تصاویر روزانه بینگ به عنوان تصویر زمینه خود لذت ببرید ، یا از عکس های خود استفاده کنید.

• Microsoft Launcher برای لذت تماشای شما از تم Dark پشتیبانی می کند. برای راحتی در شب یا در محیط کم نور ، تم تاریک را انتخاب کنید. این ویژگی با تنظیمات حالت تاریک تلفن Android سازگار است.

• پرتاب مایکروسافت جهت تقویت اولویت مشاهده شما از جهت گیری افقی پشتیبانی می کند.

نرم افزار Microsoft Launcher Preview برنامه ای بسیار جذاب و کاربردی در زمینه شخصی سازی گوشی است که زیبایی منحصر به فردی به گوشی شما هدیه می دهد. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.