مجموعه برنامه های مایکروسافت آفیس برای اندروید Microsoft Office Mobile

برنامه ورد، اکسل و پاورپوینت
بهترین برنامه های آفیس اندروید

هیچ شکی وجود ندارد که مجموعه برنامه های آفیس که محصولی از مایکروسافت می باشند، به عنوان یکی از پراستفاده ترین و محبوب ترین برنامه های اداری به حساب می آید که امکانات کاملی در همین زمینه در اختیار کاربران قرار می دهد.

از آنجایی که تبلت ها و گوشی های همراه توانسته اند این روزها، جای خود را به خوبی در میان کاربران باز کرده و شاید بارها به فکر شما خطور کرده باشد که از برنامه های مجموعه آفیس، در گوشی همراه خود استفاده کنید. اگر چنین است، پس حتما با ما همراه باشید!

Microsoft-Office-for-Android-Tablets

ویژگی ها:

  • استفاده از تصاویر، جداول، چارت ها، SmartArt، footnotes و …
  • مشاهده اسناد ورد، دقیقا مشابه آن چیزی که در رایانه مشاهده می کنید
  • مشاهده ایمیل های ضمیمه شده به فایل های آفیس و دسترسی به فایل ها از طریق سرویس های وان درایو، دراپ باکس، شیر پوینت و …
  • از سرگیری مطالب، دقیقا از همان جایی که دفعه آخر آن را بسته اید
  • پرینت گرفتن از اسناد ورد
  • باز کردن و پشتیبانی از فایل های doc و docx

 Microsoft Office Mobile مجموعه ای از 3 نرم افزار معروف و پر استفاده اندروید برای اندروید می باشد. این مجموعه، ظاهری دقیقا مشابه با آن چه که برای سیستم های خانگی و اداری عرضه شده است، دارا می باشد و همین موضوع باعث خواهد شد که شما تصور کنید که در حال کار با کامپیوتر خود برای انجام کارهای اداری تان هستید. در این بسته، برنامه های Word,PowerPoint و Excel قرار گرفته است.

اصلی ترین نکته در مورد این نرم افزار، دارا بودن ظاهری، دقیقا مشابه با آن چیزی است که در کامپیوتر یا لپ تاپ خود مشاهده کنید. یعنی این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که اگر تا پیش از این با برنامه های پاورپوینت، ورد و اکسل در ویندوز کار کرده باشید، به طور حتم در این نرم افزار با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید شد.

توسط این نرم افزار می توانید فایل های PowerPoint,Excel و Word را در اندروید خود مشاهده کنید. همچنین امکان ویرایش فایل های مذکور و یا ساخت آنها را نیز خواهید داشت. شما می توانید از فایل هایی که مشاهده می کنید، پرینت نیز بگیرید. برای این کار به پرینترهایی که قابلیت اتصال به تبلت را دارند و یا از حالت وایرلس پشتیبانی می کنند، باید استفاده کنید.

اگر از استفاده کنندگان برنامه های پاورپوینت، اکسل و یا ورد هستید، بدون شک مجموعه Microsoft Office Mobile در سیستم عامل اندروید امکان رفع تمام نیازهای شما را خواهد داشت و شما می توانید با استفاده از آن تمام کارهایی که در رایانه انجام می دادید را به سادگی انجام دهید.

هنگامی که شما با استفاده از Microsoft Office Mobile اقدام به ویرایش یا ایجاد یک سند می کنید، این سند در سیستم های دیگر نظیر مک، ویندوز، موبایل، تبلت و … نیز قابل پشتیبانی است. این نرم افزار به شما امکان تجربه یک ابزار بسیار عالی برای تبلت را خواهد داد. شما به سادگی این امکان را خواهید داشت تا فایل های ساخته شده توسط خودتان را یا فایل های ویرایش شده را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نکته مهم: نسخه های اختصاصی آفیس دارای قابلیت های بیشتری نسبت به نسخه عمومی و کم حجم است و تمامی نسخه ها نیاز به ساخت اکانت مایکروسافت دارند.

نیازمندی ها:

  1. سیستم عامل اندروید نسخه 4.0 به بالا
  2. ARM based processor
  3. حداقل 1 گیگابایت حافظه رم