Microsoft Solitaire Collection

مجموعه بازی های ورق مایکروسافت Microsoft Solitaire Android

ریلیز اختصاصی مایکروسافت برای اندروید

مایکروسافت از نسخه XP ویندوزهای خود بازی تحت عنوان Solitaire را به صورت پیش فرض برای استفاده کاربران قرار داد. این بازی در عین سادگی اما دارای گیم پلی بسیار اعتیادآور و جذابی بود. به ویژه در آن زمان که استفاده از اینترنت مانند امروز متداول نبود، بسیاری از کاربران جهت سرگرم کردن خود از همین بازی مایکروسافت استفاده می کردند و ساعت های زیادی خودشان را سرگرم می کردند. هم اکنون شاید این بازی به عنوان یک نوستالوژیک برایتان شناخته شود که دوست داشته باشید این بار نه در کامپیوتر، بلکه در گوشی تان نیز آن را داشته باشید.

microsoft-solitaire-collection

شامل بازی های:

  • KLONDIKE
  • SPIDER
  • FREECELL
  • TRIPEAKS
  • PYRAMID

 مایکروسافت به تازگی در عملی تعجب برانگیز اقدام به عرضه این بازی برای سیستم عامل های IOS و اندروید کرده است که به این ترتیب کاربران امکان انجام این بازی را در گوشی موبایل خواهند داشت. این بازی که تحت عنوان Microsoft Solitaire Android عرضه شده است موجبات سرگرمی کاربران را در گوشی موبایل رقم خواهد زد.

در Microsoft Solitaire Android تمام سری بازی های Solitaire اماده شده اند که امکان انجام تمام آنها را خواهید داشت. این بازی دقیقا مشابه با نسخه ویندوز طراحی شده است و اگر نسخه ویندوز آن را انجام داده باشید بدون هیچ گونه مشکلی امکان انجام نسخه اندرویدی آن را نیز خواهید داشت.