Millie and Molly

بازی Millie and Molly عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی است که توسط تیم توسعه Below The Tower طراحی و منتشر شده است. این عنوان یک بازی پلتفرمر معمایی است که یادگیری آن آسان است و کنار گذاشتنش سخت است. در بازی شما باید دو خواهر را برای غلبه بر هیولاهای مخرب راهنمایی کنید و راه آنها را از طریق 100 مرحله جذاب و سرگرم کننده حفاری کنید.

بازی Millie and Molly با گرافیک و موسیقی الهام گرفته از بازی های سبک کلاسیک در پنج منطقه با تم هایی متفاوت، میلی و مولی شما را به یک ماجراجویی جذاب و سرگرم کننده سوق می دهند. علاوه بر این، در این بازی بدون تبلیغات، بدون میزان کننده سلامتی و تایمر، می توانید میزان هوش و مهارت خود را بدون هیچ استرسی تست کنید.

ویژگی های بازی Millie and Molly

  • گیم پلی ساده همراه با طراحی مراحل مبتکرانه.
  • با سرعت و با حواس پرتی صفر بازی کنید.
  • از بین گرافیک های یک باره 8 بیتی و 16 بیتی انتخاب کنید.
  • مراحل سرگرم کننده و جذاب

Millie and Molly یک بازی مستقل است که توسط تولید کنندگان مستقل تولید شده است. هنگامی که در سال 2020 برای Commodore 64 منتشر شد، یک ضربه و شکست بزرگ برای آنها بود، بنابراین توسعه دهندگان می دانستند که باید این تجربه را به Android بیاورند که موجب موفقیت آنها شد.

بازی Millie and Molly عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی است که باید دو خواهر را در مراحلی جذاب و متنوع راهنمایی کنید. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.