Mindroid 🧠 Relaxation & Productivity Mind Machine

برنامه سلامتی و تناسب اندام Mindroid

 کاری از کمپانی Urbandroid Team – نسخه آنلاک شده با تمام قابلیت ها 

Mindroid  یک برنامه برای سلامتی و تناسب اندام می باشد که این برنامه زیبا را کمپانی برنامه سازی Urbandroid Team برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به حال بیش از 50 هزار بار دانلود و نصب کننده داشت. با استفاده از این برنامه شما می توانید با جدیدترین روش ها به آرامش برسید که با تحریک های شنوایی و بصری نیمکره های مغز صورت می گیرد.

 

ویژگی ها:

  • رابط کاربری آسان و راحت
  • دارای تمرین های خوب و پیشرفته
  • دارای سطح های مختلف برای تمرینات
  • وجود آهنگ های آرامش بخش

معرفی و بررسی برنامه Mindroid:

Mindroid یکی از بهترین برنامه های سلامتی و تناسب اندام می باشد که هدف این برنامه این است که شما را وادار به حفظ آرامش، مراقبه، خلاقیت و یا حالت خواب ذهن کند. این برنامه برای هر یک از نیمکره مغز شما یک سیگنال (یا سمعی یا بصری) با فرکانس های متفاوت می فرستد تا باعث پیشرفت ذهن شما بشود. برای استفاده بهتر از این برنامه شما باید با هدفون و هدست به تمرینات بپردازید تا بصورت کامل و درست تاثیر بگذارد.

در Mindroid تمریناتی برای قوی کردن چشم ها وجود دارد که شما می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید. این برنامه با در قالب متن های علمی، کاربردی بودن این روش ها را توضیح داده است و با استفاده از تحریک های بصری و شنوایی خود شما را به دنیای آرامش دعوت می کند.