Mini Racing Adventures

بازی ماشین سواری Mini Racing Adventures

نسخه معمولی +نسخه مود شده به تفکیک

Mini Racing Adventures بازی سرگرم کننده و زیبا در سبک ماشین سواری و رقابتی برای اندروید می باشد که در آن شما وارد مسابقات رانندگی خواهید شد!

ویژگی ها:

  • قابلیت انجام بازی در حالت مالتی پلیر در مقابل راننده های MRA دیگر حتی دوستانتان
  • قابلیت انجام بازی به صورت مالتی پلیر در مقابل خود بازی
  • قابلیت ذخیره بازی در گوگل به صورت سیستم ابری
  • لیدربورد و دستاودرها
  • گرافیک طراحی شده به صورت سه بعدی و جذاب
  • وجود  ماشین های مختلف برای انتخاب توسط کاربران
  • ارتقاء و آپگرید ماشین ها
  • به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • انجام بازی به صورت رایگان

بازی Mini Racing Adventures

شاید تعداد زیادی از کاربران تصور کنند که تنها، بازی هایی که دارای حجم بسیار بالایی هستند و دیتاهایی حجیمی دارند، می توانند سرگرم کننده و جذاب باشند و بازی هایی که دارای حجم کمی هستند، بازی هایی به درد نخور و بدون استفاده ای هستند؛ اما به طور قطع می توانیم بگوییم که این نظر کاملا غلط و اشتباه است و Mini Racing Adventures یکی از بازی های اندرویدی است که می تواند این موضوع را به خوبی ثابت کند.

در بازی Mini Racing Adventures ماشین های متفاوتی به انتخاب خودتان، در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می توانید از آنها استفاده کنید. از موتورهای چهار چرخ، تا ماشین های معمولی مسابقه ای که می توانید از آنها استفاده کرده و بازی را پیش ببرید. در طی بازی این امکان را خواهید داشت تا ماشین خود را شخصی سازی کنید. قابلیت ارتقاء دادن ماشین و بخش های مختلف آن را خواهید داشت تا ماشین خود را قدرتمندتر و قوی تر کنید. رقابت ها در بازی Mini Racing Adventures در مسیرهای متفاوتی انجام می شود که همین موضوع هیجان بازی را افزایش می دهد. شما مسیرهای سخت و دشواری را نیز در سر راه خود دارید که ممکن است گاهی اوقات برای عبور از آنها با چالش و دشواری مواجه شوید.

نکته جالبی که در مورد بازی Mini Racing Adventures وجود دارد، قابلیت بازی کردن به صورت آنلاین میباشد. در این بازی می توانید با افراد دیگری (مانند دوستانتان) به رقابت پرداخته و آنها را شکست دهید. امتیازات شما و دستاوردهایتان در لیدربوردهای بازی نمایش داده می شود و می توانید آنها را با هم دیگر مقایسه کنید. البته قابلیت رقابت به صورت آفلاین نیز وجود دارد که در این حالت شما با خود بازی به رقابت خواهید پرداخت.

بازی Mini Racing Adventures دارای گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده نیز می باشد. محیط آن نیز بسیار عالی کار شده و اگر به دنبال آن هستید تا ساعت های بسیار زیادی سرگرم شوید، توصیه می کنیم حتما Mini Racing Adventures را امتحان کنید.