بازی سرگرم کننده و استراتژی Minions Paradise

برگرفته شده از فیلم سینمایی The Minions

محصول کمپانی Electronic Arts

گیم پلی سرگرم کننده و فانتزی

گرافیک بالا و جزئیات زیاد به نسبت حجم

 نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه ویدئوی تریلر رسمی بازی

Minions Paradise یا بهشت مینیون ها عنوان یکی دیگر از بازی های پر طرفدار کمپانی Electronic Arts می باشد که این بار از روی یک فیلم سینمایی الگوبرداری شده است. بازی Minions Paradise به صورت رسمی در مراسم E3 2015 معرفی و تریلر رسمی آن رونمایی شد. شخصیت های اصلی این بازی مینیون ها هستند. همان موجودات زرد رنگ و بامزه که پیش از این در سری انیمیشن های محبوب Despicable Me با آن ها آشنا شدیم. در ادامه با معرفی بخش های مختلف بازی Minions Paradise با برترین های اندروید همراه باشید.

Minions-Paradise

ویژگی ها :

  • جزئیات گرافیکی مناسب
  • گیم پلی سرگرم کننده
  • دارای سبک اکشن/ماجراجویی با المان های استراتژیک
  • بازی در نقش شخصیت Phil
  • مدیریت تمام مینیون ها برای انجام کارهای مختلف
  • برگزاری جشن های مختلف
  • قابلیت گشت و گذار در ساحل، دریا و …

معرفی بازی Minions Paradise

بازی Minions Paradise از روی فیلم سینمایی Minions Movie الگو برداری شده است و محوریت اصلی آن خوش گذرانی های شخصیت های مینیون ها می باشد. این بازی توسط کمپانی EA برای سیستم عامل های Android و iOS عرضه شده است. شما در این بازی در نقش مینیون های مختلف به ویژه شخصیت Phil قرار می گیرید و وظیفه شما مدیریت تمام مینیون ها می باشد.

اگر انیمیشن های Despicable Me 1 و Despicable Me 2 ساخته استودیوی Illumination Entertainment را دیده باشید، حتماً با شخصیت های Minion ها آشنا هستید. شخصیت هایی بازیگوش و اغلب دست و پا چلفتی که حرکات خنده دار آن ها طرفداران بسیاری پیدا کرد. همین محبوبیت کمپانی Universal Pictures را بر آن داشت تا دوباره با کمک استودیوی Illumination Entertainment به ساخت مجدد یکی دیگر از انیمیشن های این شخصیت ها بپردازند. اما این بار ماجرا کمی متفاوت است…

در دو قسمت قبلی این انیمیشن، شخصیت های اصلی انسان ها بودند و مینیون ها بیشتر از اینکه به عنوان نقش اول ایفای نقش کنند، نقش فرعی داشتند. حالا در فیلم سینمایی Minions Movie این بار تمام داستان حول محور شخصیت های مینیون ها می گذرد. در این فیلم به ماجراجویی های خنده دار و بعضاً خطرناک مینیون ها پرداخته شده است. بازی Minions Paradise نیز که از فیلم Minions الگو گرفته است، همین محوریت را دنبال می کند.

بررسی محتوای گیم پلی بازی Minions Paradise

در این بازی شما که در نقش Phil و در واقع رهبر مینیون ها هستید، با دیگر دوستانتان برای تعطیلات طی سفری دریایی به جزیره ای زیبا و بکر سفر می کنید. این جزیره زیبا لقب بهشت مینیون ها را می گیرد. از آن پس مینیون ها در این مکان فقط خوش گذرانی می کنند و خوش گذرانی های آن ها نیاز به مدیریت دارد! شما وظیفه مدیریت آن ها و بخش های مختلف را دارید.

این بازی در سبک اکشن/ماجراجویی و تفننی (Casual) عرضه شده است اما عناصر اصلی و نمای بازی شبیه به بازی های استراتژیک می باشد. گیم پلی بازی مدیریتی بوده و قوه استراتژیکی طلب می کند. از جمله دیگر شخصیت های این بازی Kevin, Stuart و Bob می باشند. در بازی Minions Paradise شما می توانید جشن برگزار کنید، به گشت و گذار بپردازید، تفریح های ساحلی مثل اسکی با تمساح انجام دهید و …