Mirror Photo Editor: Collage Maker & Selfie Camera

ساخت تصاویر آینه ای Mirror Image Photo Editor

+ ویرایش و زیباساز تصاویر

نسخه Pro و کامل برنامه

Mirror Image Photo Editor نرم افزاری جهت ساخت تصاویری آینه ای در گوشی های اندروید می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید از عکس های معمولی خود، تصاویری که به صورت آینه وار هستند ایجاد کنید.

Mirror-Image-Photo-Editor

ویژگی ها:

 • 15 افکت آینه ای جدید
 • ساخت تصاویر چندتایی با قاب های مربعی
 • بالاترین کیفیت در تصاویر خروجی
 • ابزارهای ویرایش کنتراست، روشنایی، اشباع رنگ و …
 • 37 افکت و فیلتر منحصر به فرد و زیبا
 • رنگ خودکار
 • کنتراست خودکار
 • ده ها فریم بسیار جذاب و زیبا
 • فیلترهای Vignette
 • 301 استیکر و کلیپ آرت
 • اضافه کردن نوشته به تصاویر

اگر به تصاویر اسکرین شاتی که از این نرم افزار در ادامه آماده کرده ایم، نگاه کنید، متوجه کارکرد این نرم افزار خواهید شد. با استفاده از این نرم افزار می توانید تصویر خود را به صورت 180 درجه بچرخانید و یک تصویر اینه ای زیبا ایجاد کنید. به این ترتیب شما شاهد یک تصویر بسیار جذاب خواهید بود که در ان دو تصویر نسبتا مشابه با زاویه متفاوت، وجود خواهد داشت.

نرم افزار Mirror Image Photo Editor علاوه بر قابلیت ساخت تصاویر آینه ای، همچنین امکان ویرایش تصاویر شما را نیز خواهد داشت که در ادامه قابلیت های ویرایشگری این برنامه را لیست کرده ایم:

– اضافه کردن متن: با استفاده از این برنامه، این امکان را خواهید داشت تا به تصاویر خود نوشته های مختلف اضافه کنید. شما می توانید هر نوشته ای که می خواهید بر روی تصاویر اضافه کنید و به نوشته های خود نیز افکت های زیبا و جذابی اضافه کنید که موجب زیباتر شدن متن نوشته شده شما خواهد شد.

– کلیپ آرت و استیکر: Mirror Image Photo Editor دارای بیش از 300 استیکر و کلیپ آرت مختلف و بسیار زیبا می باشد که امکان قرار دادن آنها بر روی تصاویر خود را خواهید داشت. شما می توانید با استفاده از این اشیا و آیتم ها، تصاویر خود را زیباتر کرده و موارد جدیدی به آنها اضافه کنید.

– فریم های مختلف: این نرم افزار دارای فریم های بسیار زیبا و دیدنی می باشد که می توانید در اطراف تصاویر خود قرار دهید. این فریم ها، تصاویر شما را بسیار زیباتر خواهند کرد.

– تنظیم رنگ، نور و کنتراست: شاید بارها برای شما نیز پیش آمده باشد که قصد گرفتن عکسی را داشته اید که در مکانی تاریک، گرفته شده است. به طبع این تصاویر آن کیفیتی را که باید، ندارند. بهترین کار برای ویرایش چنین عکس هایی می تواند تنظیم نوردهی و کنتراست آنها باشد. نرم افزار Mirror Image Photo Editor این امکان را به شما خواهد داد و شما می توانید با تنظیم نور و کنتراست تصاویر خود، جلوه خاصی به آن ببخشید.

– افکت و فیلترها: بیش از 30 افکت و فیلتر بسیار زیبا در این برنامه قرار دارد که می توانید از آنها برای هرچه زیباتر کردن تصاویر خود استفاده کنید. تاثیر افکت ها و فیلترها در برنامه های ویرایشگر، بر هیچ کس پوشیده نیست. فیلترها و افکت هایی که در Mirror Image Photo Editor گنجانده شده اند نیز می توانند تصاویری شگفت انگیز برای شما ایجاد کنند که هرکس با دیدنشان شگفت زده شود!

– ساخت تصاویر چندتایی: احتمالا بارها در شبکه های اجتماعی مختلف مشاهده کرده اید که دوستانتان تصاویری زیبا را به اشتراک می گذارند که در انها، چندین تصویر کوچک در کنار یکدیگر قرار داده شده است. این تصاویر جلوه بسیار زیبا و خاصی دارند. نرم افزار Mirror Image Photo Editor، امکان انجام چنین کاری را نیز دارد و با استفاده از تصاویر زیبایی که توسط این برنامه ساخته می شود، می توانید تصاویری زیبا و جدید را با دوستان خود در فیس بوک، به اشتراک بگذارید.