فایل منیجر پیشرفته MiXplorer

MiXplorer عنوان یک برنامه یا فایل منیجر عالی و تمام عیار با قبلیت های فوق العاده است که توسط یک شرکت نرم افزاری ایرانی برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. قبل از هرچیزی جالب است بدانید که وجود یک فایل منیجر پرقدرت با امکانات فراوان درمحیط کاربری اسان، برای سیستم عامل اندروید امری مهم به شمار می رود که خوشبختانه این برنامه همه ان را در خود به خوبی جای داده است.

ویژگی های فایل منیجرMiXplorer

  • قابلیت  دسته بندی تمامی اطلاعات گوشی بر اساس پسوند
  • امکان نمایش میزان فضای استفاده شده از حافظه گوشی
  • امکان شخصی سازی و انتخاب رنگ زمینه دلخواه
  • قابلیت باز کردن تب های نامحدود با نمای پنل دوگانه
  • امکان افزودن وظایف با دستور های Copy، Move و Paste
  • دارای حالت های مختلف مشاهده و طبقه بندی برای پوشه ها
  • قابلیت افزودن علاقمندی های دلخواه با دسته بندی نوع فایل
  • دارای رابط کاربری ساده و بدون ابهام با طراحی حرفه ای

تاکنون فایل‌ منیجر های متنوعی در مارکت اندرویدی عرضه گردیده است که هر کدام از ان ها با قابلیت های منحصر به فری طراحی شده اند. اما این بار یک فایل منیجر پر امکانات و قدرتمند ایرانی به نام MiXplorer به استقبال شما امده است تا تجربه استفاده از خلاقانه‌ ترین و پرکاربرد ترین فایل‌ منیجر اندروید را در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از این برنامه  علاوه بر مدیریت جامع بر روی فابل ها، روی تمام رنگ‌ بندی‌های برنامه مدیریت داشته و حتی می‌توانید مشخص کنید که کدام گزینه‌ ها در منو های مختلف برنامه وجود داشته باشد و به این ترتیب قادر به ساخت پوسته‌ های دلخواه خود برای برنامه خواهید بود.

از دیگر امکانات فوق‌ العاده‌ای که برای اولین بار شاهد ان بودیم، پشتیبانی برنامه از کپی چندگانه است که همین امر خود نیز جای صحبت را برای کسی نگذاشته و به تنهایی گامی اسای در محبویت ان برداشته است. همچنین میتوانید فایل‌ هایی همچون PDF را بدون نیاز به اپلیکیشن‌ های جداگانه و جانبی مطالعه نمایید. از دیگر قابلیت های این برنامه میتوان به امکان شخصی سازی و انتخاب رنگ زمینه دلخواه، قابلیت باز کردن تب های نامحدود، حالت های مختلف مشاهده و طبقه بندی برای پوشه ها، عملکرد جست و جوی پیشرفته،باز کردن فایل های فشرده در حافظه ذخیره سازی تحت شبکه، یکپارچه سازی شده با 19 برنامه ذخیره سازی، مدیریت برنامه های سیستمی و نصب شده، ویرایشگر تگ های MP3، رمزگذاری و… اشاره کرد.

در پایان شایان ذکر را دارد که این برنامه باوجود اینکه توسط توسعه دهندگان ایرانی طراحی شده است اما از زبان پاسی پشتیبانی نکرده و باید با صورت انلاین از بسته‌ ی زبان پارسی بهرمند شوید. همه این ها در کنار رابط کاربری بسیار ساده  و حجم ناچیز ان تحولی عظیم در دنیای فایل منجیر ایجاد کرده است و شما را از داشتن سایر برنامه های مشابه بی نیاز می سازد.