بازی جذاب زندگی در جزیره Moana Island Life

بازی بسیار جالب و ماجراجویی

نسخه معمولی + نسخه مود شده

Moana Island Life بازی جذاب و زیبا زندگی در جزیره الهام گرفته از جدیدترین فیلم انیمیشن دیزنی موانا می باشد،شما با بهره گیری از تمام قابلیت های بازی و همچنین ماموریت های خواسته شده و انجام آن ها می توانید جزیره خود را به طور شگفت انگیزی برپا کرده و آن را ارتقاء دهید.

moana-island-life

 

ویژگی ها :

  • امکان دریانوردی در اقیانوس و کشف جزایر و مردمان بیشتر
  • امکان کاشت و برداشت محصولات کشاورزی 
  • امکان تجارت با جزیره نشینان و دوستان
  • امکان ساخت و پناهگاه برای حیوانات و ساخت پایگاه حیات وحش…

نقد و بررسی بازی Moana Island Life

Moana Island Life بازی ماجراجویی زندگی در جزیره اندروید امکان متصل شدن به شبکه های اجتماعی برای ارتباط با دوستان و سایر افرادی که با آن ها در ارتباط هستید را دارا است. در این بازی به مراتب برای شما اطلاعیه ارسال می شود تا از آخرین اخبار،امکانات اضافه شده و تغییرات بازی آگاهی داشته باشید. همچنین در حین بازی برای شما تبلیغاتی در قالب فیلم ارسال می شود،در صورتی که فیلم را مشاهده نمایید جایزه و پاداشی برای شما در قالب امتیاز در نظر گرفته می شود و به حساب کاربریتان افزوده خواهد شد.

شما در Moana Island Life بازی ماجراجویی زندگی در جزیره اندروید برای داشتن سکه و امتیاز های بیشتر، امکان خرید پولی امتیاز نیز در نظر گرفته شده است و برای فعال یا غیر فعال کردن این قابلیت می توانید از طریق تنظیمات دستگاه اقدام نمایید. در این بازی تمامی اطلاعات حساب شما کاربران محفوظ نگه داشته می شود.در Moana Island Life بازی ماجراجویی زندگی در جزیره اندروید می توانید محصولات کشاورزی تولید کرده، به دریانوردی بپردازید و جزایر و سرزمین های بیشتری را کشف کنید، با جزیره نشینان به تجارت بپردازید و با نجات حیوانات در جزیره با احداث پناهگاهی برای حیوانات حیات وحش نیز به وجود آورید.